REKLAMA
REKLAMA

Dublet Vladislavsa Gutkovskisa w meczu z Gibraltarem

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Reprezentacja Łotwy wygrała w Rydze z Gibraltarem 3:1 w meczu eliminacji mistrzostw świata 2022. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Vladislavs Gutkovskis. „Gutek” środowe spotkanie rozpoczął w wyjściowym składzie i zagrał do ostatniego gwizdka. Napastnik Rakowa otworzył wynik spotkania w 50. minucie, zamieniając rzut karny na gola. Drugi raz na listę strzelców Łotysz wpisał […]

Raków Częstochowa :

Reprezentacja Łotwy wygrała w Rydze z Gibraltarem 3:1 w meczu eliminacji mistrzostw świata 2022. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Vladislavs Gutkovskis.

„Gutek” środowe spotkanie rozpoczął w wyjściowym składzie i zagrał do ostatniego gwizdka. Napastnik Rakowa otworzył wynik spotkania w 50. minucie, zamieniając rzut karny na gola. Drugi raz na listę strzelców Łotysz wpisał się w 5 minut przed końcem regulaminego czasu gry, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. 

 

Przed reprezentacją Łotwy jeszcze dwa mecze eliminacyjne podczas wrześniowego zgrupowania. Łotysze o kolejne punkty powalczą z Norwegią (4 września) oraz Czarnogórą (7 września). 

 

Łotwa – Gibraltar 3:1 (0:0)

Bramki: Gutkovskis 50′ 85′, Ciganiks 89′ – De Barr 71′

 

Fot. Futbola federācija

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA