Dwa mecze drugiej drużyny Rakowa

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Zieloni Żarki i Odra Wodzisław Śląski to najbliżsi sparingpartnerzy Rakowa II. Najpierw – w piątek – rywalem częstochowian będzie drużyna Zielonych Żarki. Na co dzień występuje ona w grupie II – 1 Zina klasy okręgowej (Częstochowa-Lubliniec). Nasz przeciwnik zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 40 punktów. Ustępuje jedynie przez gorszy […]

Raków Częstochowa :

Zieloni Żarki i Odra Wodzisław Śląski to najbliżsi sparingpartnerzy Rakowa II.

Najpierw – w piątek – rywalem częstochowian będzie drużyna Zielonych Żarki. Na co dzień występuje ona w grupie II – 1 Zina klasy okręgowej (Częstochowa-Lubliniec). Nasz przeciwnik zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 40 punktów. Ustępuje jedynie przez gorszy bilans w bezpośrednim spotkaniu Unii Rędziny. Początek konfrontacji o godzinie 18.30. 

 

Z kolei w sobotę w Wodzisławiu Śląskim zmierzymy się z tamtejszą Odrą. Niebiesko-czerwoni to aktualny lider w Zina IV lidze grupie śląskiej II. W szeregach naszych rywali ostatnio nastąpiła zmiana trenera i za wyniki pierwszej drużyny odpowiada teraz Arkadiusz Tracz, dla którego sprawdzian z Rakowem II na pewno będzie bardzo ważny. Początek spotkania z Odrą Wodzisław Śląski o godzinie 10. 

 

– Chcemy sprawdzić dyspozycję sportową wszystkich naszych zawodników. Dlatego zagrają oni w większym wymiarze czasowym. Na pewno jestem zadowolony z dobrej dyspozycji jaką prezentowaliśmy do tej pory. Chcemy to utrzymać w kolejnych sparingach, a następnie w lidze – mówi trener drugiej drużyny Rakowa Tomasz Kuźma. 

 

Po meczach z Zielonymi Żarki i Odrą Wodzisław nasza drużyna rozegra jeszcze jedno spotkanie kontrolne przed startem rundy wiosennej. W piątek (5 marca) zmierzymy się z Borutą Zgierz. 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa