REKLAMA
REKLAMA

[FOTO] Ostatni sparing Skra Ladies przed wiosną

Udostępnij :
MG_3765

W sobotę 23 marca w ostatnim sparingu przed inauguracją rundy wiosennej trzecioligowa Skra Ladies pokonała kolejnego drugoligowca – drużynę UKKS Istebna. Skrzatki grę rozpoczęły bardzo spokojnie i z wyraźnym respektem dla wyżej notowanych rywalek. A że popularne Góralki również nie kwapiły się do frontalnych ataków, to w tej części meczu kibice zebrani na trybunach mieli […]

W sobotę 23 marca w ostatnim sparingu przed inauguracją rundy wiosennej trzecioligowa Skra Ladies pokonała kolejnego drugoligowca – drużynę UKKS Istebna.

Skrzatki grę rozpoczęły bardzo spokojnie i z wyraźnym respektem dla wyżej notowanych rywalek. A że popularne Góralki również nie kwapiły się do frontalnych ataków, to w tej części meczu kibice zebrani na trybunach mieli do czynienia z typowymi piłkarskimi szachami. Po pierwszych 40 minutach wynik bezbramkowy absolutnie nie krzywdził żadnej ze stron.

Efektem dobrej gry częstochowskiego zespołu były dwie bramki zdobyte w krótkim odstępie czasu. Najpierw Lena Mesjasz precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego dała jednobramkowe prowadzenie. Chwilę później po akcji Natalii Liczko piłka trafiła do Nicoli Wojciechowskiej, która bez problemu skierowała futbolówkę do praktycznie pustej bramki. Skra prowadziła w tym momencie 2-0 i w pełni już kontrolowała wydarzenia na boisku.

Galeria z meczu:

23.03.2019, 18:00 Skra Ladies Częstochowa – UKKS Istebna 2:0 (0:0)

Bramki: Lena Mesjasz x1, Nicola Wojciechowska x1

Skra Ladies : Oliwia Młynek – Ewelina Kaczmarzyk, Aleksandra Połacik, Wiktoria Dzianak, Maja Tomczyk, Lena Mesjasz (kpt), Maja Ozieriańska, Wiktoria Ślusarczyk, Nicola Wojciechowska, Natalia Liczko, Karolina Surdyk oraz Małgorzata Juszczyk, Agnieszka Kosmala, Natalia Grajcar, Weronika Włoch

Źródło: facebook.com/Skra.Ladies.Czestochowa Foto: Rafał Barański / astar.czest.pl

REKLAMA