[FOTO] Raków wygrywa na inaugurację PKO Ekstraklasy!

Raków Częstochowa wygrał 1:0 z Wartą Poznań na inaugurację nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Bramkę dla Czerwono-Niebieskich zdobył Vladislavs Gutkovskis

W 35. minucie podaniem pomiędzy obrońcami Warty próbował zaskoczyć Ivi Lopez, ale bramkarz gości ubiegł Vladislavsa Gutkovskisa na przedpolu. Tuż przed przerwą Warta bliska była zdobycia bramki, ale strzał głową Szczepańskiego trafił w poprzeczkę.

Na pierwszą bramkę nowego sezonu musieliśmy zaczekać do 79. minuty. Precyzyjnym strzałem popisał się Vladislavs Gutkovskis i tym samym Raków objął prowadzenie. Był to jedyny bramkowy akcent tego spotkania.