[FOTO/RELACJA] Klasa „A”: Aż 7 goli w Rędzinach!

DSCN5543

Unia Rędziny – KS Złoty Potok / foto. astar.czest.pl

W przełożonym na wtorkowe popołudnie meczu Klasy „A” gr. II Unia Rędziny podejmowała na własnym obiekcie KS Złoty Potok. Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, gdyż już w 6 minucie wynik spotkania otworzył kapitan Michał Malczewski. Po bramce mecz wyrównał się i obie drużyny walczyły przede wszystkim w środku boiska robiąc niejednokrotnie zagrożenie pod bramką […]

W przełożonym na wtorkowe popołudnie meczu Klasy „A” gr. II Unia Rędziny podejmowała na własnym obiekcie KS Złoty Potok.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, gdyż już w 6 minucie wynik spotkania otworzył kapitan Michał Malczewski. Po bramce mecz wyrównał się i obie drużyny walczyły przede wszystkim w środku boiska robiąc niejednokrotnie zagrożenie pod bramką przeciwnika. Taka walka opłaciła się gościom, którzy w 30 minucie po bramce Mateusza Boreckiego doprowadzili do wyrównania. Na tym jednak pierwsza połowa się nie zakończyła, gdyż po ręce Kamila Sulińskiego w polu karnym, rzut ten na gola zamienił grający trener Unii – Oskar Operacz. Dzięki temu gospodarze schodzili na przerwę z korzystnym wynikiem 2:1.

Po przerwie dominowała już drużyna gospodarzy i tą przewagę potrafiła zamienić na bramki Bartłomieja Wojtyto, Mateusza Mateji oraz Michała Gradowicza. Ostatniego gola, jakiego mogli zobaczyć kibice zgromadzeni na obiekcie w Rędzinach strzelił dla gości Robert Pryka.

Unia Rędziny – KS Złoty Potok 5-2 (2-1) – [ZDJĘCIA Z MECZU] Bramki: Malczewski M, Operacz, Wojtyto, Mateja, Gradowicz – Borecki, Pryka

Unia: Tyrek, Dolniak, Grzybek (Lipartowski), Hibner (Płoszaj), Lamch, Malczewski M, Operacz, Pitner M, Wojtyto, Wyrwał (Gradowicz), Malczewski P.(Mateja) KS: Dziurkowski, Biedroń, Dłubała (Kościański), Suliński, Klyta, Lamch (Sikora), Kolan, Marczyk (Idziak), Partyka (Dors), Pryka, Borecki

Zobacz zdjęcia z meczu Unia Rędziny – KS Złoty Potok Zobacz aktualną tabelę Klasy „A” gr. II

Źródło: Własne