[FOTO / RELACJA] Klasa „B” gr. I : Podział punktów w meczu na szczycie!

IMG_7752

W ostatni weekend marca na boiska wróciły rozgrywki Klasy „B”. W grupie I najciekawiej zapowiadało się niedzielne spotkanie w Krasicach, gdzie Vice-lider tabeli – Biała Gwiazda podejmowała lidera – Spartę Nowa Wieś. Od początku spotkania na boisku było widać zaangażowanie i wolę walki z obu stron. W 17 minucie przepięknym strzałem Paweł Kuźnik otworzył wynik […]

W ostatni weekend marca na boiska wróciły rozgrywki Klasy „B”.

W grupie I najciekawiej zapowiadało się niedzielne spotkanie w Krasicach, gdzie Vice-lider tabeli – Biała Gwiazda podejmowała lidera – Spartę Nowa Wieś.

Od początku spotkania na boisku było widać zaangażowanie i wolę walki z obu stron. W 17 minucie przepięknym strzałem Paweł Kuźnik otworzył wynik spotkania i wyprowadził na prowadzenie gości. Trzy minuty później błąd w ustawieniu Sparty wykorzystali gospodarze i do wyrównania doprowadził Cezary Klemczyk. Tuż przed końcem pierwszej części gry z rzutu wolnego uderzył kapitan gości – Marek Kasprzyk, a bramkarz gospodarzy Jakub Klimaszewski instynktownie sparował piłkę na poprzeczkę, dobiegł do niej Krzysztof Warzyszyński i znów goście prowadzili w tym spotkaniu.

Po przerwie skoncentrowani zawodnicy Białej Gwiazdy potrzebowali jedynie kilkudziesięciu sekund, żeby kolejny raz doprowadzić do wyrównania. Gola na wagę jednego punktu zdobył Kamil Boral. Sparta kończyła mecz w 10-tkę. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę za faul otrzymał Emil Kosior.

Sparta Nowa Wieś i Biała Gwiazda Krasice to beniaminkowie Klasy A gr.I / foto: astar.czest.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia z meczu

31.03.2019 / 16:00 / Klasa „B” gr. I Biała Gwiazda Krasice – Sparta Nowa Wieś 2:2 (1:2) 0:1 – 17′ Paweł Kuźnik 1:1 – 20′ Cezary Klemczyk 1:2 – 44′ Krzysztof Warzyszyński 2:2 – 46′ Kamil Boral

Biała Gwiazda Krasice: Jakub Klimaszewski, Wojciech Kozieł, Piotr Juchnik, Michał Kowalczyk, Przemysław Bekus, Jan Kowalczyk, Patryk Chmielarz (52′ Dominik Dudek), Kamil Boral (65′ Marcel Chadryś), Tomasz Gęsiarz, Michał Mizgała, Cezary Klemczyk (80′ Norbert Turek)

Sparta Nowa Wieś: Grzegorz Pikuła, Marek Kasprzyk, Emil Kosior, Piotr Warchoł, Paweł Ociepa, Krzysztof Kopaczewski, Paweł Kuźnik (80′ Piotr Zroślak), Konrad Mędrek, Adrian Dewódzki (55′ Karol Kuś), Dawid Turek, Krzysztof Warzyszyński