Giannis Papanikolaou: Przełamać złą passę

Udostępnij :

Raków Częstochowa : – Jeśli trener zdecyduje się wpuścić mnie na boisko w Krakowie, to dam z siebie wszystko co najlepsze, aby pomóc drużynie – powiedział Giannis Papanikolaou przed sobotnim meczem wyjazdowym z Cracovią. W sobotę czeka nas trudne spotkanie z Cracovią. W zeszłym sezonie przegraliśmy z drużyną prowadzoną przez Michała Probierza oba mecze ligowe, […]

Raków Częstochowa :

– Jeśli trener zdecyduje się wpuścić mnie na boisko w Krakowie, to dam z siebie wszystko co najlepsze, aby pomóc drużynie – powiedział Giannis Papanikolaou przed sobotnim meczem wyjazdowym z Cracovią.

W sobotę czeka nas trudne spotkanie z Cracovią. W zeszłym sezonie przegraliśmy z drużyną prowadzoną przez Michała Probierza oba mecze ligowe, a także starcie w ramach 1/8 Pucharu Polski.


– Od początku rozgrywek prezentujemy wysoką dyspozycję. Gramy o wiele lepiej, niż w poprzednim sezonie. Każdy z nas daje z siebie wszystko. Jeżeli chodzi o mecz z Cracovią to mamy plan na to spotkanie i zrobimy wszystko, żeby ten plan zrealizować. Chcemy przełamać złą passę w Krakowie.

Zdaniem Giannisa Ekstraklasa jest na poziomie porównywalnym do greckiej Super League. 


– Zagrałem dopiero kilkanaście minut, ale widzę różnicę pomiędzy ligami. Tutaj gra się trochę inaczej. Piłka jest bardziej fizyczna, ale poziom jest wysoki. Cieszę się, że mogę grać w Rakowie i zamierzam udowodnić swoją wartość.

W tym tygodniu Giannis otrzymał powołanie do szerokiej kadry Grecji U-21 na mecze eliminacji Mistrzostw Europy.


– Jestem szczęśliwy, że zostałem powołany do drużyny narodowej. Mam nadzieję, że dostanę szansę gry w najbliższych spotkaniach. Czeka nas trudny mecz z Chorwacją, ale moim zdaniem nasza drużyna jest wystarczająco dobra by zwyciężyć i awansować na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa