REKLAMA
REKLAMA

GKS Bełchatów przyjeżdża do Częstochowy !

Udostępnij :
15393-II_liga_Skra_w_Elblagu_powalczy_o_przerwanie_fatalnej_passy

Czy Skra dobrze zakończy udany 2018 rok ?

W sobotę 1 grudnia 2018 o godzinie 13:00 na Stadionie przy ul. Loretańskiej w Częstochowie w ramach rozgrywek II Ligi zmierzą się częstochowska Skra z GKS-em Bełchatów. Dla obu drużyn będzie to ostatnie ligowe spotkanie w 2018 roku. Faworytem meczu będzie zespół, który jeszcze nie tak dawno, bo w 2015 roku występował w Ekstraklasie. Od […]

W sobotę 1 grudnia 2018 o godzinie 13:00 na Stadionie przy ul. Loretańskiej w Częstochowie w ramach rozgrywek II Ligi zmierzą się częstochowska Skra z GKS-em Bełchatów. Dla obu drużyn będzie to ostatnie ligowe spotkanie w 2018 roku.

Faworytem meczu będzie zespół, który jeszcze nie tak dawno, bo w 2015 roku występował w Ekstraklasie. Od tego czasu w GKS-ie Bełchatów zaszło jednak sporo zmian i drużyna już 3 sezon rozgrywa swoje mecze w II Lidze. Skra jest beniaminkiem tych rozgrywek i po fatalnym początku sezonu, gdzie przez wielu była skazywana na pewny spadek, podniosła się i zadomowiła w środku tabeli.

Wielkim atutem Skry jest oczywiście boisko. Na „Lorecie” wiele drużyn nie potrafi się odnaleźć, co świetnie wykorzystują Skrzacy zdobywając na swoim obiekcie aż 18 z 25 punktów!

Czy również tym razem Skra zagra bez kompleksów z wyżej notowanym rywalem (w tabeli GKS jest 4, a Skra jest 10) i pokusi się o dobre zakończenie udanego roku ?!

Zobacz aktualną tabelę i wszystkie pary 21 kolejki II Ligi
REKLAMA