Głosowanie na boisko ORLIK oraz oświetlenie dla Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa

Udostępnij :
42404447_10156820438708586_1604984808423817216_n

Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa prosi wszystkich mieszkańców oraz sympatyków klubu z dzielnicy Wyczerpy-Aniołów o poparcie projektu nr 292: „Montaż oświetlenia i ogrodzenia przy ul. Lourdyjskiej” To zadanie ma na celu dalszy etap zagospodarowania niewykorzystanego terenu na cele sportowo-rekreacyjne, poprawę bezpieczeństwa oraz zadbanie o czystość i porządek . Dzięki oświetleniu istniejącego już boiska, dzieci i młodzieży z […]

Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa prosi wszystkich mieszkańców oraz sympatyków klubu z dzielnicy Wyczerpy-Aniołów o poparcie projektu nr 292: „Montaż oświetlenia i ogrodzenia przy ul. Lourdyjskiej”

To zadanie ma na celu dalszy etap zagospodarowania niewykorzystanego terenu na cele sportowo-rekreacyjne, poprawę bezpieczeństwa oraz zadbanie o czystość i porządek . Dzięki oświetleniu istniejącego już boiska, dzieci i młodzieży z dzielnicy Wyczerpy-Aniołów będą mogli dłużej przebywać na świeżym powietrzu po zapadnięciu zmroku.

Kolejny Projekt to nr 291, czyli zadanie o charakterze ogólnomiejskim: „Budowa ogólnodostępnego Orlika ze sztuczną nawierzchnią” To zadanie ma na celu budowę nowoczesnego, całorocznego i bezpiecznego boiska z podłożem z trawy syntetycznej przy ul. Lourdyjskiej, z którego będą mogły korzystać dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Boiska tego typu cieszą się w naszym mieście niesamowitą popularnością, jednak jest ich na chwilę obecną zbyt mało.

Prawo udziału w głosowaniu mają częstochowianie i częstochowianki od 13 roku życia.

Wybierz jedną z metod i zagłosuj w dniach 22.10 – 12.11.2018:

przez internet na stronie internetowej konsultacje.czestochowa.pl na kartach do głosowania w budynku USC ul. Focha 19/21 pokój 32 I piętro od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 w mobilnym punkcie do głosowania zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie konsultacje.czestochowa.pl (punkt mieści się w piętrowym autobusie MPK, tzw. „Londyńczyku”) Sprawdź, kiedy możesz zagłosować w swojej okolicy