Hit przy Limanowskiego: Raków - Legia!

Udostępnij :

W sobotę 19 marca Czerwono-Niebiescy przy wsparciu kompletu publiczności zagrają z aktualnym mistrzem Polski, Legią Warszawa!

Aktualny mistrz Polski jeszcze niedawno przez długi czas znajdował się w strefie spadkowej, jednak seria 4 zwycięstw z rzędu sprawiła, że Legia awansowała na 11. miejsce w tabeli. Na obecną sytuację Legii w tabeli złożyło się łącznie 10 zwycięstw, 1 remis oraz 14 porażek.

W Legii w bieżącym sezonie już dwukrotnie doszło do zmiany szkoleniowca. Pod koniec października z pracą w klubie ze stolicy pożegnał się Czesław Michniewicz, którego zastąpił Marek Gołebiewski. Jego przygoda na stanowisku pierwszego trenera Wojskowych trwała jednak niespełna dwa miesiące, a na ławce trenerskiej pojawił się Aleksandar Vuković. 

📸 Zobacz zdjęcia z meczu Legia - Raków rozegranego w Warszawie

Czerwono-Niebiescy nie zwalniają tempa na początku 2022 roku. W PKO BP Ekstraklasie zdobyli 16 na 18 możliwych punktów, czego efektem jest pozycja lidera rozgrywek.

Kibiców wybierających się na środowy mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35.

Zobacz przedmeczową konferencję Marka Papszuna :

Głównym rozjemcą meczu z Legią będzie Szymon Marciniak. Jego asystentami Paweł Sokolnicki oraz Adam Kupsik. Sędzią technicznym wybrany został Patryk Gryckiewicz. Za system VAR odpowiedzialny będzie natomiast duet Tomasz Musiał - Michał Obukowicz. 

- Wyniki i tabela PKO Ekstraklasy