Informacje organizacyjne przed meczem z Lechem Poznań

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Już w niedzielę, 12 września rozegramy pierwszy domowy mecz w obecnym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Lechem Poznań. Wszystkim kibicom wybierających się na niedzielne spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji. W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej oraz online na bilety.rakow.com. Kasa biletowa […]

Raków Częstochowa :

Już w niedzielę, 12 września rozegramy pierwszy domowy mecz w obecnym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Lechem Poznań. Wszystkim kibicom wybierających się na niedzielne spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej oraz online na bilety.rakow.com. Kasa biletowa przy Limanowskiego 83 w dniu meczu będzie nieczynna. 

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. 

 

Prosimy o zapoznanie się z mapką, na której oznaczone są drogi prowadzące na odpowiednie trybuny.

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 15:30.

 

Do zobaczenia przy #L83! 

 

#wreszciewdomu

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa