Iwo Kaczmarski z występem w reprezentacji Polski U-19

Raków Częstochowa : Reprezentacja Polski U-19 przegrała 1:2 w meczu towarzyskim z rówieśnikami z Norwegii. W 53. minucie spotkania na boisku pojawił się Iwo Kaczmarski. Dla podopiecznych trenera Mariusza Rumaka był to pierwszy mecz kontrolny podczas wrześniowej przerwy reprezentacyjnej.    Na zgrupowaniu kadry U-19 przebywa także bramkarz Czerwono-Niebieskich Kacper Trelowski.   Kolejny mecz towarzyski Biało-Czerwoni […]

Raków Częstochowa :

Reprezentacja Polski U-19 przegrała 1:2 w meczu towarzyskim z rówieśnikami z Norwegii. W 53. minucie spotkania na boisku pojawił się Iwo Kaczmarski.

Dla podopiecznych trenera Mariusza Rumaka był to pierwszy mecz kontrolny podczas wrześniowej przerwy reprezentacyjnej.

Na zgrupowaniu kadry U-19 przebywa także bramkarz Czerwono-Niebieskich Kacper Trelowski.

Kolejny mecz towarzyski Biało-Czerwoni rozegrają 7 września, a ich rywalem będzie reprezentacja Danii.

Norwegia – Polska 2:1 (1:1)

Bramki: Jatta 28′, Bobb 90′ – Marczuk 21′

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa