REKLAMA
REKLAMA

Już dziś 28 kolejka IV Ligi!

Udostępnij :
IMG_6883

Na środę 29 maja zaplanowano 28 kolejkę IV Ligi Śląskiej gr. I. W Bytomiu zajmujące siódme miejsce w tabeli Szombierki zmierzą się z piątą drużyną tabeli – Polonią Poraj. Początek meczu o godzinie 18:00. Do starcia „o sześć punktów” dojdzie w Rudzie Śląskiej, gdzie miejscowa Slavia podejmie MKS Myszków. Oba zespoły zgromadziły do tej pory […]

Na środę 29 maja zaplanowano 28 kolejkę IV Ligi Śląskiej gr. I.

W Bytomiu zajmujące siódme miejsce w tabeli Szombierki zmierzą się z piątą drużyną tabeli – Polonią Poraj. Początek meczu o godzinie 18:00.

Do starcia „o sześć punktów” dojdzie w Rudzie Śląskiej, gdzie miejscowa Slavia podejmie MKS Myszków. Oba zespoły zgromadziły do tej pory po 24 punkty. Po dzisiejszym spotkaniu być może jedna z drużyn będzie bliżej utrzymania. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

W Częstochowie o 18:30 rezerwy Rakowa zagrają z Sarmacją Będzin. Tutaj również drużyny po 27 kolejkach uzbierały taką samą liczbę punktów – po 31. Wyżej w tabeli znajduje się drużyna z Będzina, która jesienią w bezpośrednim pojedynku pokonała Czerwono-Niebieskich 3:2.

Spotkanie pomiędzy Śląskiem Świętochłowice, a Zielonymi Żarki zostało przełożone na przyszłą środę – 5 czerwca.

Zobacz terminarz 28 kolejki oraz aktualną tabelę IV Ligi gr. I

Źródło: własne

REKLAMA