-->

Już w sobotę 23 lutego Turniej #PlayPanna !

Udostępnij :
news_foto

Pokaż jaką techniką dysponujesz! Weź udział w Turnieju #PlayPanna ! / foto: R-Style

Jesteś specjalistą gry 1 na 1? Drybling i panowanie nad piłką nie sprawiają ci problemu? Doskonale! Sprawdź się na turnieju piłki ulicznej 1 na 1, gdzie kontrola piłki to klucz do zdobywania bramek, zakładania piłkarskich siat i w konsekwencji zwycięstwa! W najbliższą sobotę 23 lutego przy ul. Drogowców 12 w Częstochowie odbędzie się ogólnopolski turniej […]

Jesteś specjalistą gry 1 na 1? Drybling i panowanie nad piłką nie sprawiają ci problemu? Doskonale! Sprawdź się na turnieju piłki ulicznej 1 na 1, gdzie kontrola piłki to klucz do zdobywania bramek, zakładania piłkarskich siat i w konsekwencji zwycięstwa!

W najbliższą sobotę 23 lutego przy ul. Drogowców 12 w Częstochowie odbędzie się ogólnopolski turniej SCOUT #PlayPanna 1vs1 2019. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: U-15, czyli zawodnicy urodzeni w roku 2004 i młodsi oraz kategoria bez ograniczenia wiekowego – Open Pro.

Rozgrywki mają miejsce na specjalnej arenie (okrągłym boisku) z małymi bramkami. Mecz trwa 2 lub 3 minuty i rozgrywany jest w duchu fair-play, bez wślizgów i gry ciałem. Pojedynek wygrywa osoba, która ma większą liczbę zdobytych goli lub jako pierwsza założy przeciwnikowi „PANNE” (piłkarską siatę), czyli zagra piłkę między nogami przeciwnika, co automatycznie kończy mecz bez względu na wynik bramkowy i czas!

Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy w którym znajdzie pomocne gadżety turniejowe, suplementy diety i zniżki od Muscle Power, ponadto każdy otrzyma certyfikat udziału w turnieju. Dla najlepszych zawodników czekają nagrody w postaci bonów na zakupy w Football Factory, nagrody rzeczowe od Gymmy.Pro, gadżety od Scout Sport i R-Style, natomiast nagrodą główną w turnieju jest 800 PLN!

Zawody podzielone będą na fazę grupową – eliminacyjną (9:00 – 14:00) oraz fazę pucharową – finały (16:00 – 18:00) z których odbędzie się transmisja na żywo na łamach fanpage Fangol.pl oraz youtube R-Style.pl.

Jeśli chcesz wziąć udział w turnieju pobierz i wyślij zgłoszenie http://bit.ly/Turniej_Zgłoszenie liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebook’u http://bit.ly/turniej_scout

Źródło: własne / R-Style

REKLAMA