Kalina Matysiak Mistrzynią Polski Freestyle Football 2019!

M67A7777_1

Kalina Matysiak na najwyższym stopniu podium. / Foto: Uszaty PHOTO

W dniach 28 – 29 września w miejscowości Kępice (woj. pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Freestyle Football. W turnieju uczestniczyła zawodniczka ekipy R-Style i reprezentantka Częstochowy – Kalina Matysiak, która w finale zmierzyła się z brązową medalistką Mistrzostw Europy 2018 – Żanetą Cygorą. Kalina sumą głosów 3 – 0 zwyciężyła i tym samym po raz […]

W dniach 28 – 29 września w miejscowości Kępice (woj. pomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Freestyle Football.

W turnieju uczestniczyła zawodniczka ekipy R-Style i reprezentantka Częstochowy – Kalina Matysiak, która w finale zmierzyła się z brązową medalistką Mistrzostw Europy 2018 – Żanetą Cygorą. Kalina sumą głosów 3 – 0 zwyciężyła i tym samym po raz trzeci w swojej karierze zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w trikach z piłką w stylu Freestyle!