REKLAMA
REKLAMA

Klasa „A”: Czy w ten weekend będą niespodzianki?

Udostępnij :
IMG_0432

W sobotę 23 marca oraz w niedzielę 24 marca (1 mecz) rozegrana zostanie 15 kolejka w dwóch grupach częstochowskiej Klasy „A” W minionej kolejce, która zainaugurowała wznowienie wiosennej części sezonu, liderzy grup zremisowali w swoich meczach (Płomień Częstochowa – Ajaks Częstochowa 1:1 oraz Start Soborzyce – Unia Rędziny 1:1). W grupie pierwszej najciekawiej zapowiada się spotkanie […]

W sobotę 23 marca oraz w niedzielę 24 marca (1 mecz) rozegrana zostanie 15 kolejka w dwóch grupach częstochowskiej Klasy „A”

W minionej kolejce, która zainaugurowała wznowienie wiosennej części sezonu, liderzy grup zremisowali w swoich meczach (Płomień Częstochowa – Ajaks Częstochowa 1:1 oraz Start Soborzyce – Unia Rędziny 1:1).

W grupie pierwszej najciekawiej zapowiada się spotkanie trzeciego Płomienia Czarny Las z v-ce liderem Lotem Konopiska oraz lidera Ajaksu z czwartymi Błękitnymi Libidza. Liczymy na ciekawe pojedynki tych drużyn. Czy lider lub v-ce lider stracą punkty? Przekonamy się już w sobotę.

Początek wszystkich spotkań w grupie pierwszej o godzinie 15:30

Zobacz zestaw par 15 kolejki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. I

W grupie II z zaciekawienia będziemy czekać na wyniki spotkań lidera – Unii Rędziny oraz Czarnych Starcza.

Czarni zagrają z przedostatnią drużyną w tabeli – Metalem Rzeki Wielkie, więc są faworytem tego meczu. Unia Rędziny zagra na własnym terenie z LZS Mrzygłód (5 zespół grupy II).

W niedzielę 24 marca o 15:30 rozegrany zostanie jeden mecz w tej grupie: Jura Niegowa – Sparta Szczekociny.

Zobacz zestaw par 15 kolejki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. II
REKLAMA