REKLAMA
REKLAMA

Klasa „A”: Hit w grupie drugiej!

Udostępnij :
MG_3376

W sobotę 27 kwietnia rozegrana zostanie 20 kolejka w częstochowskiej Klasie „A”. Najciekawsze spotkanie będzie można zobaczyć w Kamieńskich Młynach, gdzie lider grupy drugiej Czarni Starcza zmierzy się z v-ce liderem Unią Rędziny. W grupie I Lot konopiska podejmie na własnym terenie Grom Miedźno, a drugi w tabeli Płomień Czarny Las na stadionie przy ul. […]

W sobotę 27 kwietnia rozegrana zostanie 20 kolejka w częstochowskiej Klasie „A”. Najciekawsze spotkanie będzie można zobaczyć w Kamieńskich Młynach, gdzie lider grupy drugiej Czarni Starcza zmierzy się z v-ce liderem Unią Rędziny.

W grupie I Lot konopiska podejmie na własnym terenie Grom Miedźno, a drugi w tabeli Płomień Czarny Las na stadionie przy ul. Krakowskiej zagra z Victorią Częstochowa.

W innych spotkaniach w tej grupie emocji również nie powinno zabraknąć.

Zobacz zestaw par weekendowej kolejki w grupie I Klasy „A”

W grupie II wszystkie oczy będą zwrócone na mecz lidera z v-ce liderem. W Kamieńskich Młynach o 17:00 zmierzą się Czarni Starcza z Unią Rędziny.

Ciekawy pojedynek odbędzie się w Rzekach Wielkich, gdzie zagrają dwie ostatnie drużyny w tabeli. Wygrana gości – Dąbrowianki Dąbrowa Zielona, pozwoli na utrzymanie kontaktu z zespołami powyżej strefy spadkowej i zachowanie szans na pozostanie w Klasie „A”.

Zapraszamy do kibicowania na meczach w Klasie „A”

Zobacz zestaw par 20 kolejki Klasy „A” gr. II
REKLAMA