REKLAMA
REKLAMA

Klasa „A”: Lot Konopiska i Czarni Starcza liderami swoich grup!

Udostępnij :
MG_3388

W Wielką Sobotę (20 kwietnia) rozegrana została 19 kolejka w dwóch grupach częstochowskiej Klasy „A”. Dotychczasowi liderzy grup zremisowali swoje mecze, co wykorzystały kolejne drużyny w tabeli. W grupie I – Płomień Czarny Las zremisował 1:1 z czwartym Gromem Cykarzew. Potkniecie lidera wykorzystał Lot Konopiska, który w Popowie wygrał z Liswartą 1:2. W innych ciekawych […]

W Wielką Sobotę (20 kwietnia) rozegrana została 19 kolejka w dwóch grupach częstochowskiej Klasy „A”. Dotychczasowi liderzy grup zremisowali swoje mecze, co wykorzystały kolejne drużyny w tabeli.

W grupie I – Płomień Czarny Las zremisował 1:1 z czwartym Gromem Cykarzew. Potkniecie lidera wykorzystał Lot Konopiska, który w Popowie wygrał z Liswartą 1:2.

W innych ciekawych spotkaniach, Grom Miedźno przegrał z Okszą Łobodno 1:3, Sokół Wręczyca zremisował z Ajaksem Częstochowa 2:2, a Victoria ograła Alkas Aleksandria 0:3

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. I

W grupie II Unia Rędziny straciła punkty w Koniecpolu, gdzie zremisowała z Pilicą 1:1. Podobnie jak w grupie I, potknięcie dotychczasowego lidera wykorzystał drugi zespół w tabeli.

Czarni Starcza pokonali u siebie Sokół Olsztyn 2:0 i z przewagą 2 punktów objęli prowadzenie w grupie II.

Ciekawy pojedynek zobaczyli kibice w Kamienicy Polskiej, gdzie zmierzyły się sąsiadujące w tabeli zespoły LKS Kamienica i LZS Mrzygłód, ale to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa. W 19 kolejce w grupie II padło 16 goli.

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. II
REKLAMA