Kolejne występy „Długiego” i „Szeliego” w reprezentacji Polski U-19

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała z rówieśnikami z Izraela 1:2 w meczu eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy w Lublinie. Wtorkowego wieczora na placu gry zameldowali się Wiktor Długosz oraz Daniel Szelągowski. Spotkanie w wyjściowym składzie rozpoczął „Długi”, który spędził na placu gry 58. minut. W końcówce meczu swoją szansę dostał także […]

Raków Częstochowa :

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała z rówieśnikami z Izraela 1:2 w meczu eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy w Lublinie. Wtorkowego wieczora na placu gry zameldowali się Wiktor Długosz oraz Daniel Szelągowski.

Spotkanie w wyjściowym składzie rozpoczął „Długi”, który spędził na placu gry 58. minut. W końcówce meczu swoją szansę dostał także Daniel Szelągowski, który 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry zastąpił Mateusza Bogusza. 

 

Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka wrześniowe zgrupowanie rozpoczęli od wygranej 2:0 z reprezentacją Łotwy. Drugi mecz zakończyli natomiast bez zdobyczy punktowej. 

 

Polska – Izrael 1:2 (1:1)

Bramki: Kacper Smoliński 7′ – Sebastian Walukiewicz 32′ (s), Eden Karzev 49′

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa