-->

Kolejny ważny mecz rezerw Rakowa

Udostępnij :
W najbliższą sobotę 23 marca 2024, na stadionie przy ulicy Limanowskiego, odbędzie się mecz w ramach 22 kolejki III ligi. Raków II Częstochowa zmierzy się ze Ślęzą Wrocław.

W ligowej tabeli drugi zespół Medalików w plasuje się na przedostatnim miejscu. Zespół rezerw traci do bezpiecznej strefy 6 punktów. Przed ekipą trenera Oziębały dwa bardzo ważne spotkania. Najpierw zagrają na własnym boisku ze Ślęzą Wrocław, a 30 marca zmierzą się na wyjeździe z 13-stą Unią Turza Śląska.

- Wyniki i tabela 3 liga gr. III

Ostatnie spotkanie Rakowa II i Ślęzy miało miejsce 26 sierpnia ubiegłego roku, w 5 kolejce sezonu 2023/2024. Na własnym boisku Ślęza zdobyła komplet punktów, wygrywając 5:2. Bramki dla Medalików zdobyli wtedy Mateusz Głowiński i Oliwier Długosz.  

- Przed nami kolejny bardzo ważny mecz. Po ostatniej porażce powiedziałem, że po pewnym czasie chciałbym uznać ją za wypadek przy pracy. Żeby tak było, musimy wygrywać. W sobotę mamy ku temu okazję i zrobimy wszystko, by zdobyć trzy punkty - mówi przed nadchodzącym meczem Przemysław Oziębała.

- Wyniki i tabela 3 liga gr. III

Pierwszy gwizdek arbitra punktualnie o 12:00 na bocznym boisku przy Limanowskiego 83. Wstęp na spotkanie jest wolny. 

Źródło : własne / rakow.com

REKLAMA