Kup karnet na rundę jesienną i wspieraj swoją drużynę!

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Przed nami nowy sezon PKO Ekstraklasy. Już dziś kup karnet na rundę jesienną i zostań naszym dwunastym zawodnikiem. Solidna porcja emocji gwarantowana! Ceny karnetów 159 zł karnet normalny / 119 zł karnet ulgowy / 10 zł karnet dziecięcy   Gdzie kupić karnet? Zakupu możecie dokonać online oraz w sklepie Rakowa w Galerii […]

Raków Częstochowa :

Przed nami nowy sezon PKO Ekstraklasy. Już dziś kup karnet na rundę jesienną i zostań naszym dwunastym zawodnikiem. Solidna porcja emocji gwarantowana!

Ceny karnetów

159 zł karnet normalny / 119 zł karnet ulgowy / 10 zł karnet dziecięcy

Gdzie kupić karnet?

Zakupu możecie dokonać online oraz w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej.

Zakup online

Zakup karnetów przez Internet jest prosty i intuicyjny. Nasz system dostępny jest w TYM miejscu. Pamiętaj, że zakup online to przede wszystkim zaoszczędzony czas!

Zakup stacjonarny

Zapraszamy do naszego sklepu w Galerii Jurajskiej. Czekamy na Was od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 22:00.

Trybuny i sektory

Stadion na meczach Rakowa przyjmie sympatyków piłki nożnej w sposób przedstawiony poniżej na mapie.

Trybuna B – “młyn” – bilety na ten sektor możecie kupić za pośrednictwem stowarzyszenia „Wieczny Raków” w sklepie Medalik (ul. Berka Joselewicza 5).

Trybuna C – „niebieska”

Trybuna D – “czerwona”

Sprzedaż karnetów

Karnety kupicie na trybunę CZERWONĄ i NIEBIESKĄ. Chcemy, by mecze Rakowa w najwyższej klasie rozgrywkowej były prawdziwym piłkarskim świętem, dlatego zakup wejściówek jest dla wszystkich chętnych kibiców, zarówno z Częstochowy, jak i Bełchatowa.

Karnet ulgowy sprzedajemy na dotychczasowych zasadach

uczniom szkół podstawowych, szkół średnich i zawodowych na podstawie legitymacji szkolnej, studentom do 26 roku życia na podstawie legitymacji studenckiej, seniorom, którzy ukończyli 70 rok życia. dzieci do lat 7 będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu kupując bilet za 1 złotych lub karnet na całą rundę w cenie 10 złotych. 

Karnety sprzedajemy tak, jak dotychczas:

jeśli posiadasz kartę kibica – w formie doładowania, jeśli nie posiadasz karty kibica – otrzymasz ją w cenie karnetu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla karnetowiczów!

Dla tych kibiców, którzy zakupią karnet, przewidzieliśmy specjalne przywileje: 

tańsze bilety, darmowy wstęp na domowe mecze rozgrywane w ramach Totolotek Pucharu Polski w rundzie jesiennej, pierwszeństwo w wyborze miejsca na L83 w rundzie wiosennej, pierwszeństwo w korzystaniu z przywilejów, udogodnień i promocji (np. zakupu kart parkingowych, zniżki w sklepie), wybór miejsca przypisanego do karnetu na GIEKSA Arenie po zniesieniu obostrzeń, dziecięca eskorta dla karnetowiczów (każdy karnetowicz otrzyma możliwość zgłoszenia swojej pociechy do udziału w eskorcie meczowej, wyprowadzającej zawodników obu drużyn na murawę przed rozpoczęciem spotkania – realizacja tego podpunktu będzie możliwa po zniesieniu obostrzeń).

 REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW / KARNETÓW

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa