REKLAMA
REKLAMA

Lider przyjeżdza na Raków!

Udostępnij :
W sobotę w samo południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Częstochowie przy ul. Limanowskiego 83 druga drużyna Rakowa zmierzy się z liderem III-ligowych rozgrywek - Rekordem Bielsko-Biała.

Rekord Bielsko-Biała czyli wielokrotny Mistrz Polski w Futsalu chciałby wreszcie awansować na poziom II Ligi ze swoją drużyną występującą na zielonej murawie. Od kilku lat bielska drużyna utrzymuje się w czołówce rozgrywek, jednak takiej szansy jak w tym roku jeszcze nie miała.
Drużyna rozgrywająca swoje domowe mecze w "Cygańskim Lesie" przewodzi w tabeli z 45 punktami i ma 4 oczka więcej niż drugie w tabeli rezerwy Śląska Wrocław.
Na drugim biegunie są zawodnicy Rakowa II. Podopieczni Przemysława Oziębały zimową przerwę spędzili na ostatnim miejscu, jednak w pierwszym wiosennym spotkaniu pokonali na wyjeździe Karkonosze Jelenia Góra, dzięki czemu awansowali o jedną pozycję.
Rezerwy Rakowa zimą dość konkretnie się wzmocniły i mają jasno ustalony cel - utrzymanie w III Lidze.

Możemy więc przypuszczać, że sobotnie spotkanie będzie niezwykle interesujące, a obie drużyny będą grały o pełną pulę.

Arbitrem głównym meczu będzie Dominik Panek z Lublińca. Na liniach pomagać mu będą Michał Szreniawa z Dąbrowy Górniczej oraz Radosław Wypior z Katowic.

Kibiców zainteresowanych spotkaniem zapraszamy na mecz - wstęp wolny.

REKLAMA