REKLAMA
REKLAMA

Liga Futsalu: Końcówka I etapu

Udostępnij :
IMG_2024

ZC Michaś wygrał 2:1 z Klubem 54 ! / foto: astar.czest.pl

W niedzielę ponownie spotkaliśmy się w Hali Sportowo-Widowiskowej Polonia, gdzie kontynuowaliśmy rozgrywki Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Były to jedne z ostatnich spotkań I etapu, a drużyny starały się zdobyć cenne punkty, które umożliwią im dobrą pozycję w tabeli na zakończenie pierwszej części rozgrywek. Rozpoczęliśmy od gradu bramek ze strony Jagiellończyków, którzy tego […]

W niedzielę ponownie spotkaliśmy się w Hali Sportowo-Widowiskowej Polonia, gdzie kontynuowaliśmy rozgrywki Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Były to jedne z ostatnich spotkań I etapu, a drużyny starały się zdobyć cenne punkty, które umożliwią im dobrą pozycję w tabeli na zakończenie pierwszej części rozgrywek.

Rozpoczęliśmy od gradu bramek ze strony Jagiellończyków, którzy tego dnia rozegrali tylko jedno spotkanie, ale podeszli do niego bardzo ambitnie i konsekwentnie wypunktowali Tadex. Do udanych ten dzień zaliczą reprezentanci Wichrów, którzy bardzo walecznie, dosłownie wyrwali swoim rywalom komplet punktów. Na 8 spotkań odnotowalismy tylko jeden remis w ciekawej rywalizacji CNC i BT Turysta. Formą błysnął zawodnik CNC – Rafał Jaczyński, który strzelił wszystkie bramki dla swojego zespołu.

W rozegranym awansem meczu na szczycie grupy A, ZC Michaś w ostatnich sekundach przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść w pojedynku z Klubem 54, mimo że jako pierwszy stracił bramkę i musiał gonić wynik. Następne mecze zaplanowane są na 10 lutego. Serdecznie zapraszamy !

Wyniki spotkań z 3 lutego:

Jagiellończycy – Tadex 7:0 (Z. Nowak-2, R. Furch-2, Z. Kołbasiuk, S. Gąciarek, br. sam.)

Wichry – CNC Wieczorek 2:1 (P. Walaszczyk, A. Pawlikowski — R. Jaczyński)

ZF Group – Abstynent 1:6 (T. Mysłek — A. Głąb-2, T. Kała, T. Dzierżyk, J. Pożarlik, A. Widurski)

Tadex – Wichry 1:4 (P. Mesjasz — A. Pawlikowski -2, M. Makuch, P. Wysocki)

CNC Wieczorek – BT Turysta 3:3 (R. Jaczyński-3 — M. Scibiur-2, K. Werner)

Abstynent – Romtrans 0:2 (J. Dul, J. Chłód)

BT Turysta – Zawodzie 2:4 (M. Scibiur, D. Kos — K. Dygas-3, S. Hain)

ZC Michaś – Jędryka Klub 54 Exact Systems 2:1 (T. Szymczak, Ł. Pietrasiński — W. Turek)

Terminy kolejnych spotkań:

10.II. – Niedziela – (10 spotkań) 14.30 – Jagiellończycy – Romtrans 15.00 – Tadex – Zawodzie 15.30 – Jagiellończycy – CNC Wieczorek 16.00 – Wichry – ZF Group 16.30 – BT Turysta – Romtrans 17.00 – MK Team – ZC Michaś 17.30 – Amator – Jędryka Klub 54 Exact Systems 18.00 – Grubasy – ZIB Bernat Miedźno 18.30 – Old Boys Czarny Las – Raków i Przyjaciele 19.00 – Gmina Kłomnice – Dachy Orlikowscy

Tabela GRUPA A / źródło: mosir.pl Tabela GRUPA B / źródło: mosir.pl

Źródło: Marcin Mazik / mosir.pl

REKLAMA