Mateusz Zachara zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów

Udostępnij :
IMG-20220208-WA0001-e1644361203688

Mateusz Zachara nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów / Foto: lkslagow.pl

Mateusz Zachara został nowym zawodnikiem 3-cio ligowego ŁKS-u Probudex Łagów! 31-latek to były zawodnik m.in. Wisły Kraków, Górnika Zabrze, czy Rakowa Częstochowa. Ma na swoim koncie także dwa występy w reprezentacji Polski. Przed rozpoczęciem rozgrywek 2019/20 próbował kolejny raz swoich sił poza granicami kraju. Został zawodnikiem FK Pohronie występującego w słowackiej ekstraklasie. W trakcie trwania […]

Mateusz Zachara został nowym zawodnikiem 3-cio ligowego ŁKS-u Probudex Łagów! 31-latek to były zawodnik m.in. Wisły Kraków, Górnika Zabrze, czy Rakowa Częstochowa. Ma na swoim koncie także dwa występy w reprezentacji Polski.

Przed rozpoczęciem rozgrywek 2019/20 próbował kolejny raz swoich sił poza granicami kraju. Został zawodnikiem FK Pohronie występującego w słowackiej ekstraklasie. W trakcie trwania rozgrywek przeniósł się do drugoligowego FK Zeleziarne Podbrezova. W zimowym okienku transferowym sezonu 2020/21 został ogłoszony jako nowy zawodnik NK Široki Brijeg. W barwach tego zespołu zagrał 9 spotkań w bośniackiej ekstraklasie i zdobył jedną bramkę. Od czerwca zeszłego roku pozostaje wolnym zawodnikiem.

Mateusz Zachara rozegrał dwa mecze w Reprezentacji Polski. W grudniu 2013 roku został powołany przez Adama Nawałkę na zgrupowanie kadry w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zadebiutował 18 stycznia 2014 roku w wygranym spotkaniu z Norwegią. Dwa dni później rozegrał 90 minut w meczu z Mołdawią. Był powołany również na mecz kwalifikacji Mistrzostw Europy przeciwko Gibraltarowi, ale nie zagrał w tym spotkaniu.

ŁKS Łagów aktualnie zajmuje 5 lokatę w 3 lidze grupie 3 ze stratą trzech punktów do prowadzących rezerw Cracovii Kraków.

Źródło : własne / lkslagow.pl Foto : lkslagow.pl