Skra wznawia rundę wiosenną. Na początek Polkowice

Udostępnij :
IMG_4288

90 dni przerwy, 8 tygodni przygotowań, 8 rozegranych sparingów, 7 nowych zawodników i Skra wraca do rozgrywek w II lidze! Sobotnim meczem w Polkowicach (29 lutego) Skrzaki wracają do walki o drugoligowe punkty. I od razu mecz o przysłowiowe „sześć” punktów. Zobacz zestaw par i aktualną tabelę II ligi Sezon 2017/2018 zakończył się wielkim sukcesem […]

90 dni przerwy, 8 tygodni przygotowań, 8 rozegranych sparingów, 7 nowych zawodników i Skra wraca do rozgrywek w II lidze!

Sobotnim meczem w Polkowicach (29 lutego) Skrzaki wracają do walki o drugoligowe punkty. I od razu mecz o przysłowiowe „sześć” punktów.

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę II ligi

Sezon 2017/2018 zakończył się wielkim sukcesem i awansem do drugiej ligi, ale 24 marca 2018 to gospodarze byli górą zwyciężając 3:0. Jednak na awans musieli poczekać rok dłużej. W obecnych rozgrywkach Górnikom jako beniaminkowi początkowo nie szło zbyt dobrze, ale po 20 kolejkach mają o dwa punkty więcej od nas (Górnik 24, Skra 22).

Różnice w środkowej i dolnej części tabeli są zresztą tak niewielkie, że każda wygrana zdaje się być na wagę złota, a wygrana na wyjeździe może mieć niebagatelne znaczenie.

Najlepszym strzelcem polkowiczan jesienią był Michał Bednarski. 23-latek wystąpił w 16 spotkaniach zapisując na swoje konto aż 13 trafień. Dość szybko zapracował sobie na uznanie trenera Enkeleida Dobiego, z początkowego rezerwowego szybko stał się pierwszoplanową postacią zespołu.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Górnik Polkowice – Skra Częstochowa w sobotę 29 lutego o godzinie 16:00

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę II ligi

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek