Od poniedziałku otwarta sprzedaż biletów na mecz z Radomiakiem Radom

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W poniedziałek, 13 września rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na zaległy mecz 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Radomiakiem Radom, który odbędzie się w środę, 29 września o godzinie 17:00 na stadionie przy Limanowskiego 83. Bilety będzie można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w […]

Raków Częstochowa :

W poniedziałek, 13 września rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na zaległy mecz 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Radomiakiem Radom, który odbędzie się w środę, 29 września o godzinie 17:00 na stadionie przy Limanowskiego 83.

Bilety będzie można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 oraz kasie biletowej przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00 – 19:00. Sprzedaż biletów na „młyn” odbywać się będzie w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. 

 

Przypominamy, że zakupione już bilety na mecz z Radomiakiem, będą obowiązywać w nowym terminie. 

 

W systemie sprzedaży każdy kibic będzie mógł wybrać bilet dla osoby zaszczepionej lub niezaszczepionej. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 prosimy o zaznaczenie tego faktu w systemie, dzięki czemu dostępnych będzie więcej miejsc na stadionie. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 sprzedaż biletów jest możliwa do zapełnienia 50% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione. 

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa