REKLAMA
REKLAMA

Okręgówka rozkręca się na dobre!

Udostępnij :
W sobotę 6 kwietnia rozegrane zostaną mecze 19 kolejki Klasy Okręgowej.

O godzinie 11:00 ostatni w tabeli Mechanik Kochcice zmierzy się z inną drużyną reprezentującą Podokręg Lubliniec - Wartą Kamieńskie Młyny. Gospodarze na wiosnę nie zdobyli jeszcze punktu i z pewnością będą chcieli to zmienić. Goście po dwóch zwycięstwach ostatnio przegrali w Krzepicach i będą chcieli zagrać o pełną pulę, aby nadal być blisko czołówki.

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

Pozostałe sobotnie spotkania rozegrane zostaną o godzinie 17:00.

W Golcach Amator podejmie mającą aspiracje na awans Liswartę Krzepice. Gospodarze tak jak Mechanik Kochcice na wiosnę nie zdobyli choćby punktu, za to goście kapitalnie rozpoczęli rok i w trzech spotkaniach zgarnęli komplet punktów. Czy Amator postawi się Liswarcie i urwie punkty faworyzowanej drużynie?

Do Konopisk na mecz z Lotem wybierze się Sparta Szczekociny. Drużyna, której trenerem jest Cezary Siwy również w tym roku nie ma jeszcze zdobyczy punktowej. Po pierwsze trzy oczka sięgnęli natomiast w miniony weekend podopieczni Daniela Przewieźlika, którzy wygrali w Golcach 4:1. W sobotę dowiemy się czy Lot ponownie zwycięży, czy jednak pierwsze punkty zdobędzie Sparta.

W Żarkach zajmujący miejsce na najniższym stopniu podium Zieloni zmierzą się z rezerwami Skry Częstochowa. Kibice mogą spodziewać się ciekawego widowiska, gdyż drużyny dzielą w tabeli tylko 4 punkty i młoda drużyna z Częstochowy będzie chciała zmniejszyć stratę do rywala.

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

Najciekawiej zapowiada się mecz w Boronowie, gdzie ostatnio odbyło się otwarcie nowego budynku klubowego Jedności, który robi niesamowite wrażenie. Gospodarze w 17 rozegranych meczach zdobyli 32 punkty i do wicelidera z Kościelca tracą tylko 2 punkty (podopieczni Rafała Psonki rozegrali jedno spotkanie mniej). Kto zwycięży w sobotnim starciu umocni się w czołówce.

Do Kalet na mecz z Unią wybierze się lider - KS Panki. Drużyna z Podokręgu Lubliniec zajmuje 11 lokatę z 16 oczkami na koncie. Podopieczni Marcina Zalewskiego przewodzą stawce i również tym razem będą chcieli wywieźć komplet punktów z boiska przeciwnika.

Dziewiąty w tabeli Orzeł Kiedrzyn zagra na własnym obiekcie z trzynastą drużyną - Liswartą Popów. W miniony weekend drużyna z Popowa sięgnęła po 3 punkty pokonując zespół z Kochcic. Orzeł tak jak kilka wymienionych wcześniej drużyn w 2024 roku nie zdobył jeszcze punktów i pewnie będzie chciał poprawić swój bilans już w sobotę.

W tej kolejce pauzę zaliczy Stradom Częstochowa.

tabela Klasa Okręgowa

REKLAMA