REKLAMA
REKLAMA

[FOTO] Okręgówka: Znicz powiększył przewagę do 16 punktów!

Udostępnij :
MG_0668

24 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory” rozpoczęła się w Wielki Czwartek w Kłobucku, gdzie miejscowy Znicz gładko pokonał Olimpię Truskolasy 7:0. Pozostałe mecze zostały rozegrane w Wielką Sobotę. Najwcześniej, bo o 13:00 rozpoczęli granie w Woźnikach, gdzie MLKS podejmował drużynę z Przyrowa. Gospodarze zwyciężyli 4:2. GALERIA Z MECZU Zobacz pełną galerię zdjęć z meczu MLKS […]

24 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory” rozpoczęła się w Wielki Czwartek w Kłobucku, gdzie miejscowy Znicz gładko pokonał Olimpię Truskolasy 7:0.

Pozostałe mecze zostały rozegrane w Wielką Sobotę. Najwcześniej, bo o 13:00 rozpoczęli granie w Woźnikach, gdzie MLKS podejmował drużynę z Przyrowa. Gospodarze zwyciężyli 4:2.

GALERIA Z MECZU

Zobacz pełną galerię zdjęć z meczu MLKS Woźniki – Piast Przyrów

Dwa spotkania rozegrano o godzinie 15:00. W Kaletach Unia wygrała z Lotnikiem Kościelec 3:1, natomiast w Kłomnicach GLKS Gmina zremisowała z Vice-liderem z Panek 1:1. Dzięki takiemu wynikowi Znicz Kłobuck zwiększył przewagę do 16 punktów nad drugim KS-em Panki.

Reszta spotkań odbyła się o godzinie 17:00. Warta Kamieńskie Młyny podzieliła się punktami w meczu z Orłem Psary-Babienica. Amator Golce wygrał z Pogonią Kamyk 3:1. Liswarta Krzepice pokonała Spartę Lubliniec 2:0. Olimpia Huta Stara przegrała ze Stradomiem 0:1.

Orzeł Kiedrzyn musiał uznać wyższość rywali ze Mstowa przegrywając z Wartą 2:3. Gole dla Warty zdobywali Kowalczyk M, Kowalczyk D, Bogucki A.

GALERIA Z MECZU / foto: M.Kloczkowski

Zobacz aktualną tabelę Klasy Okręgowej „Football Factory”

Źródło: własne / Marcin Kloczkowski

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA