REKLAMA
REKLAMA

Optolith na dłużej z Rakowem!

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Z radością informujemy, że firma Optolith przedłużyła umowę sponsorską z Rakowem, znacznie zwiększając swoje wsparcie. Dla częstochowskiej firmy będzie to już kolejny wspólny rok z Czerwono-Niebieskimi! OPTOLITH jest lokalną firmą, należącą do Grupy HUFGARD. Firma działa na polskim rynku od ponad 10 lat i zajmuje się produkcją profesjonalnej chemii budowlanej (zaprawy, tynki, […]

Raków Częstochowa :

Z radością informujemy, że firma Optolith przedłużyła umowę sponsorską z Rakowem, znacznie zwiększając swoje wsparcie. Dla częstochowskiej firmy będzie to już kolejny wspólny rok z Czerwono-Niebieskimi!

OPTOLITH jest lokalną firmą, należącą do Grupy HUFGARD. Firma działa na polskim rynku od ponad 10 lat i zajmuje się produkcją profesjonalnej chemii budowlanej (zaprawy, tynki, farby) stosowanej w budownictwie ogólnym, jak i przy renowacjach obiektów zabytkowych. Firma Optolith od lat czynnie angażuje się w wspieranie sportu oraz działania społeczne.

 

–  Cieszymy się, że możemy wspierać i być częścią klubu, który dynamicznie się rozwija i osiąga wiele sukcesów. Nasza radość jest jeszcze większa, ponieważ jesteśmy częstochowską firmą – mówi Prezes Andrzej Grenda. 

  

Dziękujemy za wsparcie, a Was zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora.

 

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA