-->

Pierwsze mecze po przerwie zimowej w częstochowskich Klasach A

Udostępnij :
Wiosenna odsłona rozgrywek w dwóch grupach częstochowskiej Klasy "A" rozpoczęła się z wielkim rozmachem. Pierwsze wiosenne kolejki przyniosły mnóstwo emocji, zaskakujących wyników i potwierdziły gotowość zespołów do walki o każdy punkt.

W grupie pierwszej częstochowskiej Klasy "A" dominacja Kamienicy Polskiej nie podlega dyskusji. Ich miażdżące zwycięstwo 8:0 nad Naprzodem Ostrowy to jasny sygnał dla rywali, że lider jest w wyśmienitej formie. Tymczasem tuż za plecami Kamienicy, Płomień Lgota Mała również pewnie wygrał, chociaż skromniej bo tylko 2:0 z Ajaksem Częstochowa i umocnił się na drugim miejscu w tabeli.

- Wyniki i tabela Klasa "A" gr. I

tabela Klasa

Grupa II nie ustępuje pod względem emocji, gdzie Skalniak Kroczyce zaimponował kibicom, rozgromił Płomień Częstochowa aż 11:0, co jeszcze bardziej umocniło ich na pozycji lidera. Walka o czołowe miejsca jest jednak bardzo zacięta, a Pilica Koniecpol oraz Piast Przyrów są tuż za plecami lidera, co zapowiada emocjonującą rywalizację w rundzie wiosennej.

Olimpia Huta Stara i Warta Poraj również odniosły ważne zwycięstwa, które mogą mieć znaczenie w dalszej części rozgrywek. Olimpia pokonała Metal Rzeki Wielkie 3:0, a Warta Poraj wygrała 2:1 z Wartą Mstów, co czyni tę grupę niezwykle wyrównaną.

- Wyniki i tabela Klasa "A" gr. II

tabela Klasa

- bonus bukmachera ComeOn

Fot. Marcin Kloczkowski

*Artykuł zawiera płatny link reklamowy


_____
* Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Źródło : własne

REKLAMA