REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sparing Skry przed nowym sezonem!

Udostępnij :
MG_0594

W sobotę 29 czerwca swój pierwszy mecz sparingowy przed rozgrywkami 2 ligi w sezonie 2019/2020 rozegra częstochowska Skra. Rywalem Skrzaków będzie spadkowicz z Fortuna 1 Ligi – GKS Katowice. Spotkanie odbędzie się w Kamieniu-Rybniku, gdzie drużyna z Katowic przebywa na obozie przygotowawczym. Do dyspozycji trenera Rafała Góraka jest aż 28 zawodników, w tym były gracz […]

W sobotę 29 czerwca swój pierwszy mecz sparingowy przed rozgrywkami 2 ligi w sezonie 2019/2020 rozegra częstochowska Skra. Rywalem Skrzaków będzie spadkowicz z Fortuna 1 Ligi – GKS Katowice.

Spotkanie odbędzie się w Kamieniu-Rybniku, gdzie drużyna z Katowic przebywa na obozie przygotowawczym. Do dyspozycji trenera Rafała Góraka jest aż 28 zawodników, w tym były gracz Rakowa i Skry – Daniel Rumin.

W drużynie prowadzonej przez Pawła Ścieburę wystąpi kilku testowanych zawodników. Wiadomo również, że kilku graczy pożegnało się ze Skrą i nie wystąpią oni w dzisiejszym meczu.

Zmiany kadrowe w Skrze!

Kolejny sparing Skrzacy rozegrają w najbliższą środę przy ul. Loretańskiej, a rywalem będzie Reprezentacja Angielskich Piłkarzy Niezrzeszonych.

Źródło: własne / ks-skra.pl

REKLAMA