REKLAMA
REKLAMA

Po 153 dniach wraca B-Klasa!

Udostępnij :
W najbliższy weekend do gry powracają kluby w Klasie B! Ostatnie mecze na tym poziomie zostały rozegrane 5 miesięcy temu.

W pierwszej grupie na fotelu lidera zimę spędziła Pogoń Kamyk, która w sobotę zmierzy się o godzinie 16:00 z zamykającą tabelę drużyną Piasta Lubojna.
Wicelider, czyli Znicz II Kłobuck pojedzie do Częstochowy na mecz z Jurajskimi Wilkami. Początek spotkania zaplanowano również na godzinę 16:00.

- Wyniki i tabela Klasa "B" gr.I

Nieco wcześniej bo o 15:00 Sokół Wręczyca Wielka (10 miejsce) zagra z Wartą Pławno, która na jesień zdobyła 10 punktów więcej.
Ostatni sobotni mecz odbędzie się o godzinie 17:00 w Mokrzeszy gdzie miejscowa Iskra podejmie drugą drużynę Liswarty Krzepice.
W niedzielę o godzinie 17:00 w meczu zamykającym 12 kolejkę Klasy B gr. I Zjednoczeni Kalej Szarlejka zagrają z Unią II Rędziny.
W ten weekend pauzę zaliczy Biała Gwiazda Krasice.

tabela Klasa

W drugiej grupie liderem po rundzie jesiennej była Lelovia Lelów, która w 10 meczach odniosła 8 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażkę. W weekendowej kolejce drużyna z Lelowa zaliczy pauzę.
W sobotnie popołudnie KS Złoty Potok podejmie na własnym obiekcie Spartę II Szczekociny-Irządze.

- Wyniki i tabela Klasa "B" gr.II

Bez rozegrania meczu na pozycję wicelidera wskoczył Grom Poczesna, który ze względu na wycofanie się z rozgrywek Jury II Niegowa otrzyma walkower, a co za tym idzie do drużyny z Poczesnej zostały dopisane 3 punkty.
24 punkty, czyli jedno oczko mniej od lidera zgromadziła druga drużyna MKS-u Myszków. W niedzielę o godzinie 17:00 Myszkowianie zmierzą się z czwartą drużyną w tabeli - KS Kotowice. Zwycięstwo gospodarzy da im awans na pierwszą lokatę.
W kolejnym niedzielnym spotkaniu GKS Koziegłowy zagra z drużyną Orłów Kusięta, a w derbowym pojedynku Start Soborzyce podejmie rywala zza miedzy - Dąbrowiankę Dąbrowa Zielona.

tabela Klasa

REKLAMA