Półfinał Pucharu Polski niestety nie dla Polonii Poraj!

DSCN5366

W środę 8 maja o godzinie 17:30 w Poraju odbył się Ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego ZPN w którym miejscowa Polonia zmierzyła się z III-ligowym Pniówkiem Pawłowice. W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na obiekcie w Poraju nie zobaczyli goli. Również w drugiej połowie wydawało się, że piłka do siatki nie wpadnie i do rozstrzygnięcia […]

W środę 8 maja o godzinie 17:30 w Poraju odbył się Ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego ZPN w którym miejscowa Polonia zmierzyła się z III-ligowym Pniówkiem Pawłowice.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na obiekcie w Poraju nie zobaczyli goli. Również w drugiej połowie wydawało się, że piłka do siatki nie wpadnie i do rozstrzygnięcia będą potrzebne rzuty karne. Tak się jednak nie stało, gdyż 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry Michał Prusek zagrał do Tomasza Dzidy, a ten pokonał bramkarza Polonii. Gospodarze kończyli mecz w 10-tkę po czerwonej kartce w doliczonym czasie gry.

Pniówek awansował do półfinału, w którym zagra z rezerwami Górnika Zabrze. Mecz ten zostanie rozegrany w 5 czerwca o 17:30 w Pawłowicach!

Źródło: facebook.com/gkspniowek74