REKLAMA
REKLAMA

Półfinały Pucharu Polski jeszcze w Październiku!

Udostępnij :
DSCN5366

Już tylko 3 spotkania zostały do rozegrania w Pucharze Polski na szczeblu CzOZPN i Podokręgu Częstochowa! Pierwsze spotkanie półfinałowe odbędzie się w środę 24 października o godzinie 15:30 na Stadionie LZS-u Mrzygłód, gdzie miejscowa drużyna podejmie IV-ligową Polonię Poraj. Drugie spotkanie półfinałowe odbędzie się natomiast w przyszłą środę, czyli 31 października o godzinie 20:00 na […]

Już tylko 3 spotkania zostały do rozegrania w Pucharze Polski na szczeblu CzOZPN i Podokręgu Częstochowa! Pierwsze spotkanie półfinałowe odbędzie się w środę 24 października o godzinie 15:30 na Stadionie LZS-u Mrzygłód, gdzie miejscowa drużyna podejmie IV-ligową Polonię Poraj. Drugie spotkanie półfinałowe odbędzie się natomiast w przyszłą środę, czyli 31 października o godzinie 20:00 na Stadionie przy ul.Loretańskiej. W tym meczu zmierzą się zespoły OKS Częstochowa oraz Raków II Częstochowa.

Czy w ostatnim meczu, czyli finale Pucharu Polski na szczeblu CzOZPN i Podokręgu Częstochowa spotkają się zespoły występujące w rozgrywkach IV Ligi Śląskiej, czy może drużyny LZS-u Mrzygłód lub OKS-u Częstochowa sprawią niespodziankę i awansują do finału, który prawdopodobnie odbędzie się na wiosnę?

24.10.2018 godz. 15:30 LZS Mrzygłód – Polonia Poraj

31.10.2018 godz. 20:00 Raków II Częstochowa – OKS Częstochowa

Źródło: Własne / ozpn.czest.pl

REKLAMA