REKLAMA
REKLAMA

[ZAPOWIEDŹ] Przed nami 19 kolejka Okręgówki!

Udostępnij :
art-glowny19kol

Przed nami 19 kolejka Okręgówki.

Już w sobotę 16 marca br. zostanie rozegrana 19 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. Wszystkie mecze zostaną rozegrane o godzinie 15:30. W minionej kolejce, która otwierała rundę wiosenną wszystkie zespoły zajmujące zimą pozycje na podium wygrały swoje spotkania. Znicz Kłobuck pokonał Pogoń Kamyk 2:0, KS Panki zwyciężyło z Piastem Przyrów 3:1, a Amator Golce wygrał […]

Już w sobotę 16 marca br. zostanie rozegrana 19 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. Wszystkie mecze zostaną rozegrane o godzinie 15:30.

W minionej kolejce, która otwierała rundę wiosenną wszystkie zespoły zajmujące zimą pozycje na podium wygrały swoje spotkania. Znicz Kłobuck pokonał Pogoń Kamyk 2:0, KS Panki zwyciężyło z Piastem Przyrów 3:1, a Amator Golce wygrał z MLKS-em Woźniki 4:2. Również swoje spotkanie wygrał Orzeł Kiedrzyn, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Zimą zespół konkretnie się wzmocnił i zapewne będzie próbował za wszelką cenę utrzymać się w Klasie Okręgowej.

18 kolejka Klasy Okręgowej "Football Factory":
9  - Mecze
6  - Zwycięstwa gospodarzy
1  - Remisy
2  - Zwycięstwa gości
32 - Gole

Co nas czeka w 19 kolejce Klasy Okręgowej „Football Factory”?

Wszystkie mecze 19 kolejki Klasy Okręgowej „Football Factory” zostaną rozegrane w sobotę 16 marca o godzinie 15:30

Derby w Kaletach, gdzie miejscowa Unia będzie podejmować MLKS Woźniki. Mecz o „6 punktów” w Kamyku rozegrają Pogoń z Gminą Kłomnice. Sparta Lubliniec będzie próbowała zatrzymać Vice-lidera z Panek. Znicz Kłobuck powalczy o kolejne zwycięstwo tym razem z Wartą Mstów. Liswarta Krzepice spróbuje zdobyć pierwsze punkty na wiosnę w Babienicy z miejscowym Orłem. Lotnik Kościelec aby myśleć o utrzymaniu musi zwyciężyć z Olimpią Huta Stara. Orzeł Kiedrzyn zagra o jak najlepszy wynik i kolejną zdobycz punktową z trzecim w tabeli Amatorem Golce. Stradom Częstochowa musi punktować, jeśli chce zostać w Klasie Okręgowej. Tym razem na Sabinowską przyjedzie Warta Kamieńskie Młyny. Piast Przyrów po porażce w Pankach będzie chciał zdobyć komplet punktów na własnym obiekcie w meczu z Olimpią Truskolasy.

Zobacz zestaw par 19 kolejki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej „Football Factory”

Źródło: własne

REKLAMA