REKLAMA
REKLAMA

[ZAPOWIEDŹ] Przed nami 8 kolejka Klasy Okręgowej!

Udostępnij :
20

W weekend 28-29 września zostanie rozegrana 8 kolejka Klasy Okręgowej. Pięć spotkań zostanie rozegranych w sobotę, natomiast trzy pozostałe mecze odbędą się w niedzielę. W sobotnie popołudnie o godzinie 16:00 beniaminek rozgrywek – Unia Rędziny zmierzy się ze spadkowiczem z IV-Ligi – MKS-em Myszków. Podopieczni Oskara Operacza do tej pory zdobyli 9 punktów i zajmują […]

W weekend 28-29 września zostanie rozegrana 8 kolejka Klasy Okręgowej. Pięć spotkań zostanie rozegranych w sobotę, natomiast trzy pozostałe mecze odbędą się w niedzielę.

W sobotnie popołudnie o godzinie 16:00 beniaminek rozgrywek – Unia Rędziny zmierzy się ze spadkowiczem z IV-Ligi – MKS-em Myszków. Podopieczni Oskara Operacza do tej pory zdobyli 9 punktów i zajmują w tabeli ósmą lokatę. Na trzeciej pozycji sklasyfikowany jest zespół Damiana Nowaka, który zgromadził 14 punktów. Myszkowianie mają jednak rozegrany o jeden mecz mniej.

Liderujący w tabeli Zieloni Żarki podejmą na własnym obiekcie Pogoń Kamyk. Zieloni z siedmiu rozegranych spotkań wygrali pięć, jedno zremisowali i raz przegrali. Drużyna z Kamyka zgromadziła po 7 kolejkach sześć punktów, wygrywając jedno spotkanie, trzy razy remisując oraz trzy razy podopieczni Przemysława Szczypióra schodzili z boiska pokonani.

Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli Warta Mstów zmierzy się z Unią Kalety, która w tabeli plasuje się dwie lokaty wyżej. Oba zespoły nie zaczęły sezonu najlepiej i w tym meczu z pewnością będą chciały walczyć o pełną pulę. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 16:00.

W Boronowie dojdzie do pojedynku Jedności z Piastem Przyrów. Gospodarze zajmują w tabeli drugą lokatę natomiast Piast plasuje się na piątej pozycji. Kto w tym meczu będzie górą? Dowiemy się już w sobotę.

Olimpia Truskolasy, która w minionej kolejce przegrała derbowym pojedynku z KS-em Panki zagra tym razem z nieobliczalnym beniaminkiem z Cykarzewa. Obie drużyny zgromadziły do tej pory po 8 punktów, wygrywając po dwa mecze, remisując również po dwa razy, a także trzykrotnie przegrywając.

W Niedzielę Amator Golce zmierzy się z Liswartą Krzepice. Podopieczni Tomasza Czoka zajmują czwartą pozycję z 11 punktami na koncie. Dwa oczka mniej ma drużyna z Krzepic, a w tabeli jest już aż pięć miejsc niżej. Czy grająca w kratkę drużyna Liswarty wygra to spotkanie i przeskoczy zespół z Amatora w tabeli? Dowiemy się tuż po ostatnim gwizdku sędziego Sergiusza Dany.

MLKS Woźniki zmierzy się tym razem z Gminą Kłomnice. W tabeli Okręgówki za drużyną z powiatu lublinieckiego jest tylko Warta Mstów, więc aby myśleć o wyższej lokacie drużyna MLKS-u powinna pokusić się o komplet punktów w spotkaniu z drużyną z Kłomnic.

W Pankach miejscowy Klub Sportowy podejmować będzie Stradom Częstochowa. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, gdyż zdobyły do tej pory po 10 punktów. Podopieczni Adriana Pasieki trzy mecze wygrali, trzy przegrali, a także raz zremisowali. Zawodnicy Rafała Kuczery zwyciężyli w dwóch spotkaniach, w jednym przegrali, ale aż czterokrotnie dzielili się punktami z przeciwnikiem.

Zobacz wszystkie pary 8 kolejki oraz aktualną tabelę Klasy Okręgowej

Źródło: własne

REKLAMA