-->

Przed Rakowem mecz na szczycie w Fortuna 1 Lidze !

Udostępnij :
IMG_7399

W sobotę 6 kwietnia o godzinie 15:00 w Mielcu zajmująca 3 miejsce w Fortuna 1 Lidze miejscowa Stal podejmie lidera rozgrywek – Raków Częstochowa. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Stal – zwycięstwo po kursie 2.50, zwycięstwo Rakowa – 2.92, remis – 3.00 (STS). Raków rozegrał do tej pory 26 spotkań w których zgarnął aż […]

W sobotę 6 kwietnia o godzinie 15:00 w Mielcu zajmująca 3 miejsce w Fortuna 1 Lidze miejscowa Stal podejmie lidera rozgrywek – Raków Częstochowa.

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Stal – zwycięstwo po kursie 2.50, zwycięstwo Rakowa – 2.92, remis – 3.00 (STS).

Raków rozegrał do tej pory 26 spotkań w których zgarnął aż 61 punktów i pewnie zmierza do Lotto Ekstraklasy. Stal rozegrała tyle samo spotkań, a będąc na trzecim miejscu do Rakowa traci już 16 punktów. Strata Stali do zajmującego 2 miejsce ŁKS-u wynosi 7 punktów. Jeśli drużyna z Mielca dalej chce walczyć o awans do Lotto Ekstraklasy musi wygrać to spotkanie. Spotkanie poprowadzi Paweł Pskit z Łodzi. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 15:00.

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę Fortuna 1 Ligi

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra– start o 14:45 

Hazard może uzależniać. STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Źródło: własne

REKLAMA