REKLAMA
REKLAMA

Raków II i MKS u siebie, Zieloni na wyjeździe. Mecz Polonii przełożony!

Udostępnij :
IMG_6960

Przed nami 24 kolejka IV Ligi Śląskiej gr. I. Cztery spotkania zostały zaplanowane na sobotę 4 maja, a 3 mecze odbędą się dzień później. Ostatni mecz 24 kolejki zostanie rozegrany w innym terminie. W sobotę MKS Myszków podejmować będzie u siebie Górnik Piaski. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z podokręgu Bytom z Jakubem Kołodziejczykiem na czele. […]

Przed nami 24 kolejka IV Ligi Śląskiej gr. I. Cztery spotkania zostały zaplanowane na sobotę 4 maja, a 3 mecze odbędą się dzień później. Ostatni mecz 24 kolejki zostanie rozegrany w innym terminie.

W sobotę MKS Myszków podejmować będzie u siebie Górnik Piaski. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z podokręgu Bytom z Jakubem Kołodziejczykiem na czele. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17:00.

W niedzielę o godzinie 11:30 rezerwy Rakowa zagrają w Częstochowie z drużyną RKS-u Grodziec. Sędzią głównym tego meczu będzie Leszek Lewandowski z podokręgu Zabrze.

Również w niedzielę swój mecz zagrają Zieloni Żarki. Drużyna wybiera się do Bytomia na mecz z Szombierkami. Początek zaplanowano na godzinę 13:00, a spotkanie poprowadzi Sebastian Szczotka z podokręgu Żywiec.

Mecz 24 kolejki Warta Zawiercie – Polonia Poraj zostanie rozegrany 15 maja o godzinie 17:30.

Zobacz wszystkie pary 24 kolejki oraz aktualną tabelę IV Ligi

Źródło: własne

REKLAMA