[Raków II] Poszli za ciosem! Raków – Szczakowianka 5:2

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Kolejne zwycięstwo Rakowa II Częstochowa w Zina IV Lidze! Czerwono-Niebiescy pokonali na własnym boisku Szczakowiankę Jaworzno 5:2. Drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Kuźmę od pierwszego gwizdka przejęli inicjatywę. W 15. minucie spotkania pięknym i celnym uderzeniem wynik otworzył Łukasz Mazurek. Trzy minuty później było 2:0 po tym jak Jakub Arak wykorzystał dośrodkowanie […]

Raków Częstochowa :

Kolejne zwycięstwo Rakowa II Częstochowa w Zina IV Lidze! Czerwono-Niebiescy pokonali na własnym boisku Szczakowiankę Jaworzno 5:2.

Drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Kuźmę od pierwszego gwizdka przejęli inicjatywę. W 15. minucie spotkania pięknym i celnym uderzeniem wynik otworzył Łukasz Mazurek. Trzy minuty później było 2:0 po tym jak Jakub Arak wykorzystał dośrodkowanie kolegi i strzałem głową pokonał golkipera gości. Czerwono-Niebiescy poszli za ciosem i w 23. minucie wyprowadzili akcję, którą bramką zakończył Piotr Malinowski. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Arak, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców. 

 

W drugiej połowie meczu częstochowianie mieli wszystko pod kontrolą. Sytuacja nieco uległa zmianie, kiedy w 60. minucie czerwoną kartką ukarany został Artur Lenartowski, a chwilę później goście wykorzystali rzut karny. Mimo gry w osłabieniu w 78. minucie nasza drużyna wyprowadziła bardzo skuteczny kontratak, który ostatecznie wykończył Mateusz Niedziałkowski, który otrzymał bardzo dobre podanie od Przemysława Oziębały. Szczakowianka w ostatniej akcji sobotniego spotkania zdołała strzelić jeszcze jednego gola, ale chwilę później to drużyna Rakowa II mogła cieszyć się z kolejnego kompletu punktów. 

 

Raków II Częstochowa – Szczakowianka Jaworzno 5:2 (4:0)

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa