[Raków II] Zacięta walka o finał dla Rakowa

Raków Częstochowa : Raków II po konkursie rzutów karnych pokonał Amatora Golce i awansował do finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu częstochowskiego. Walkę o finał lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 12. minucie objęli prowadzenie. Czerwono-Niebiescy dość szybko zdołali odpowiedzieć. W 23. minucie rzut karny na bramkę zamienił Bartosz Chłód. W pierwszej odsłonie meczu wynik nie […]

Raków II po konkursie rzutów karnych pokonał Amatora Golce i awansował do finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu częstochowskiego.

Walkę o finał lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 12. minucie objęli prowadzenie. Czerwono-Niebiescy dość szybko zdołali odpowiedzieć. W 23. minucie rzut karny na bramkę zamienił Bartosz Chłód. W pierwszej odsłonie meczu wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej części spotkania żadna z drużyn również nie zdołała strzelić kolejnej bramki. Tym samym po regulaminowym czasie gry w Golcach był remis 1:1. O awansie decydowały zatem rzuty karne. W nich Czerwono-Niebiescy wygrali 5:4.

W finale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu częstochowskiego zmierzymy się z Lotnikiem Kościelec.

Amator Golce – Raków Częstochowa 1:1 (1:1) k. 4-5