[Raków II] Zaczynamy zmagania w Zina IV Lidze

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W sobotę Raków II Częstochowa zainauguruje nowy sezon w Zina IV Lidze. Cel postawiony przed drużyną jest jasny: awans! To co nie udało się w poprzedniej kampanii ma nastąpić w nadchodzącym sezonie. Czerwono-Niebiescy znów powalczą o awans do 3. ligi. Na początek nasz zespół zmierzy się z Szombierkami Bytom. Na pewno będzie […]

Raków Częstochowa :

W sobotę Raków II Częstochowa zainauguruje nowy sezon w Zina IV Lidze. Cel postawiony przed drużyną jest jasny: awans!

To co nie udało się w poprzedniej kampanii ma nastąpić w nadchodzącym sezonie. Czerwono-Niebiescy znów powalczą o awans do 3. ligi. Na początek nasz zespół zmierzy się z Szombierkami Bytom. Na pewno będzie to niewygodny rywal, bowiem w poprzednim sezonie na Limanowskiego Czerwono-Niebiescy przegrali z bytomianami 2:4. Dlatego teraz nasi zawodnicy będą chcieli się zrewanżować. Inauguracja rozgrywek Zina IV Ligi odbędzie się w sobotę o godzinie 10 na bocznym boisku przy ulicy Limanowskiego 83.

 

Przed sezonem doszło do kilku zmian kadrowych. Raków II wzmocnili Piotr Malinowski, Michał Czekaj oraz Łukasz Mazurek. Dodatkowo do drużyny trafiło kilku zawodników z Akademii. Z kolei z zespołem pożegnali się między innymi Adrian Balboa i Michał Mizgała. Na wypożyczenie do 3. ligi z kolei udał się najskuteczniejszy w zeszłym sezonie Kamil Chiliński.

 

Raków II podczas przygotowań do rozgrywek rozegrał pięć sparingów. Dwukrotnie wygrał, dwa razy przegrał i raz zremisował. W próbie generalnej przed sezonem Czerwono-Niebiescy rozbili 15:0 KS Olkusz. 

 

Przypominamy, że ze względu na przepisy związane z epidemią COVID-19 klub zmuszony jest do ograniczenia miejsc na trybunach. Dostępnych będzie jedynie 50 procent krzesełek. 

 

Wyniki sparingów: Raków II – Rozwój Katowice 1:2 MKS Kluczbork – Raków II 3:3GKS Bełchatów – Raków II 1:2Lechia Tomaszów Maz. – Raków II 3:2Raków II – KS Olkusz 15:0

 

RAKÓW II  

 

 

Zdjęcie w wysokiej rozdzielczości wraz z opisem znajduje się TUTAJ

 

Kadra zespołu:

Bramkarze: 

Jakub Rajczykowski, Oskar Kubik, Jakub Mądrzyk

 

Obrońcy: 

Jakub Budnicki, Michał Czekaj, Krystian Szymocha, Bartosz Chłód, Eryk Kuszaj, Dawid Danilczyk.

 

Pomocnicy: 

Artur Lenartowski, Przemysław Mizgała, Kacper Kokoszczyk, Przemysław Oziębała, Oliwier Kucharczyk, Artur Lenartowski, Filip Głasek, Hubert Tylec, Adrian Krysik, Tobiasz Kubik, Piotr Malinowski, Robert Brzęczek, Kamil Kanior. 

 

Napastnicy: Mateusz Niedziałkowski, Łukasz Mazurek.

 

Kadra szkoleniowa:I trener: Tomasz KuźmaII trener: Dariusz GrzegrzółkaTrener bramkarzy: Jacek GorczycaTrener analityk: Patryk CzyżKierownik drużyny: Paweł TyszkowskiFizjoterapeuta: Łukasz Bielecki. 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa