Raków promuje Częstochowę!

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Z nieukrywaną radością informujemy, że po raz kolejny Raków zwyciężył w przetargu na zamówienie publiczne z zakresu „Promocja miasta poprzez sport – promocja poprzez piłkę nożną”, ogłoszonym w 2021 r. przez Miasto Częstochowa. Umowa między klubem a miastem została finalnie podpisana w piątek, 3 września. W ramach wygranego przetargu, nasz klub będzie […]

Raków Częstochowa :

Z nieukrywaną radością informujemy, że po raz kolejny Raków zwyciężył w przetargu na zamówienie publiczne z zakresu „Promocja miasta poprzez sport – promocja poprzez piłkę nożną”, ogłoszonym w 2021 r. przez Miasto Częstochowa. Umowa między klubem a miastem została finalnie podpisana w piątek, 3 września.

W ramach wygranego przetargu, nasz klub będzie promował Częstochowę między innymi poprzez umieszczenie jej logotypu na rękawku koszulki i spodenek meczowych I drużyny oraz pozostałym sprzęcie klubowym zawodników i sztabu szkoleniowego. Logo miasta pojawi się również na terenie obiektu klubowego, a także w jego materiałach promocyjnych.

 

Raków jako jedyny klub piłkarski w naszym mieście spełnił wszystkie warunki ogłoszonego przetargu. Klub w ramach zawartej umowy do końca roku 2021 otrzyma kwotę prawie 1,5 miliona złotych.

 

 

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa