[VIDEO] Raków rozpoczął marzec od zwycięstwa!

A531FF71-D0DB-4A01-8159-081725BEBC2C

01.03.2019 – Raków Częstochowa – Chrobry Głogów / foto. Ilona Wołek / astar.czest.pl

W piątkowy wieczór 1 marca 2019, Raków Częstochowa wygrał 1:0 z Chrobrym Głogów w meczu 22 kolejki Fortuna 1 Ligi. Jedyną bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 84 minucie Sebastian Musiolik.

Spotkanie było trudne dla obu zespołów. Raków, pomimo dobrej gry, nie mógł znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Mateusza Abramowicza.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, prawą stroną ruszył wprowadzony w 80 minucie Daniel Bartl. Jego dogranie w pole karne dotarło do Sebastiana Musiolika, który sprytnym, płaskim strzałem pokonał bramkarza Chrobrego Głogów.

Skrót meczu na Polsatsport.pl

Przed zespołem Rakowa Częstochowa tydzień przerwy. Kolejnym rywalem częstochowian będzie GKS Katowice. Ten mecz zaplanowany został na 9 marca.

Wypowiedzi trenerów po meczu Raków – Chrobry, przygotowane przez Klubowy kanał TV Chrobrego Głogów :

Zobacz wyniki oraz aktualną tabelę Fortuna 1 Ligi

01.03.2019, 18:00 Raków Częstochowa – Chrobry Głogów 1:0 (0:0) 1:0 – 84′ Musiolik

Raków: Gliwa – Kasperkiewicz, Petrasek, Góra, Kun, Sapała, Schwarz, Malinowski (80. Bartl), Listowski (90. Figiel), Zachara (87. Noiszewski), Musiolik

Chrobry: Abramowicz – Ratajczak, Stolc, Michalec, Pestka, Drewniak, Mandrysz, B. Machaj (83. Maćkowski), M. Machaj, Zejdler, Lebedyński (68. Kowalczyk)

żółte kartki: Kun, Sapała – Zejdler, Pestka. czerwona kartka: Patryk Kun (86. minuta, Raków, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom). widzów: 3032

Źródło: własne / rksrakow.pl / chrobry-glogow.pl