REKLAMA
REKLAMA

Raport kadrowy przed meczem z Rubinem Kazań

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W najbliższy czwartek o godzinie 21:00 Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Rubinem Kazań w ramach III rundy el. Ligi Konferencji Europy UEFA. Sprawdzamy, jak przed tym spotkaniem wygląda sytuacja kadrowa w naszej drużynie. W czwartkowy wieczór trener Marek Papszun nie będzie mógł skorzystać z Igora Sapały. Nasz pomocnik w ostatnich dniach przeszedł drobny […]

Raków Częstochowa :

W najbliższy czwartek o godzinie 21:00 Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Rubinem Kazań w ramach III rundy el. Ligi Konferencji Europy UEFA. Sprawdzamy, jak przed tym spotkaniem wygląda sytuacja kadrowa w naszej drużynie.

W czwartkowy wieczór trener Marek Papszun nie będzie mógł skorzystać z Igora Sapały. Nasz pomocnik w ostatnich dniach przeszedł drobny zabieg chirurgiczny w stopie i będzie mógł wznowić treningi za około 4 tygodnie. W najbliższym czasie zabraknie także Tomasa Petraska, który przez około 4 tygodnie będzie potrzebował jeszcze indywidualnej pracy z uwagi na przebyty poważny uraz kolana. Z kolei Daniel Bartl za 1,5 tygodnia wróci do treningów z drużyną. Pomocnik trenuje indywidualnie po zabiegu usunięcia fragmentu łąkotki. Kontuzjowany pozostaje też Ben Lederman, który za około 2 miesiące będzie mógł wrócić do treningów z drużyną, a przewidywany czas powrotu do gry może nastąpić za około 3 miesiące. Do pełni zdrowia po chorobie powraca Milan Rundić. Serbski obrońca rozpoczął indywidualne treningi, a na dniach wróci do zajęć z drużyną. Pozostali zawodnicy są gotowi do gry w meczu z Rubinem.

 

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 5 sierpnia o godzinie 21:00. Szczegółowe informacje o sprzedaży biletów znajdują się TUTAJ.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA