[RELACJA, FOTO] IV Liga: Wszystkie „nasze” drużyny z punktami !

IMG_0407
W IV-ligowych derbach w Żarkach Zieloni zremisowali z rezerwami Rakowa 1-1 / FOTO: astar.czest.pl

W ostatniej kolejce rundy jesiennej doszło w Żarkach do spotkania derbowego. Zieloni podejmowali rezerwy Rakowa, które kolejny raz były wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespołu. Wynik spotkania otworzył w 16 minucie Garcarz i to gospodarze wyszli na prowadzenie. 13 minut później do wyrównania doprowadził Wróblewski. Więcej goli do przerwy już nie padło. W drugiej połowie oba […]

W ostatniej kolejce rundy jesiennej doszło w Żarkach do spotkania derbowego. Zieloni podejmowali rezerwy Rakowa, które kolejny raz były wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespołu. Wynik spotkania otworzył w 16 minucie Garcarz i to gospodarze wyszli na prowadzenie. 13 minut później do wyrównania doprowadził Wróblewski. Więcej goli do przerwy już nie padło. W drugiej połowie oba zespoły stworzyły wiele sytuacji podbramkowych, z których jednak nie wiele wynikało i wynik spotkania do końca meczu się nie zmienił.

Zieloni Żarki – Raków II Częstochowa 1-1 (1-1) -> ZDJĘCIA Z MECZU Bramki: Garcarz – Wróblewski

Zieloni: Stańczyk, Czerwik, Kurpios, Garcarz, Bik, Piątkowski (Flak), Frukacz, Skrzypczyk (Niedbała), Gliński, Brodziński, Zachara (Konieczko)

Raków II: Chorążka, Danilczyk (Zębik), Theus (Kaczmarek), Bartosiński (Krzyżak), Góra, Figiel (Januszewski), Wróblewski, Nojszewski, Czerkas, Nwakali, Mesjasz

Zobacz zdjęcia z meczu Zieloni Żarki – Raków II Częstochowa

MKS Myszków pokonał na własnym stadionie faworyzowane Szombierki Bytom 2-0 i dzięki temu Myszkowianie awansowali w tabeli na 13 miejsce spychając na 14 pozycję Żarki.

Ciekawe spotkanie mogli obejrzeć kibice w Poraju, gdzie Polonia podejmowała Gwarek Ornontowice. Pierwszą bramkę w spotkaniu strzeliła po kontrze Polonia, jednak przed przerwą goście doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie Gwarek musiał grać w osłabieniu, gdyż boisko opuścił jeden z zawodników po otrzymaniu dwóch żółtych kartek. Polonia grając w przewadze potrafiła strzelić dwie bramki. Gwarek odpowiedział Porajanom tylko jednym golem i to Polonia zgarnęła komplet punktów.

Zobacz wszystkie wyniki oraz aktualną tabelę IV Ligi Śląskiej gr. I Zobacz zdjęcia z meczu Zieloni Żarki – Raków II Częstochowa
Wszystkie zdjęcia z meczu Zieloni Żarki – Raków II Częstochowa IV Liga: Zieloni Żarki – Raków II Częstochowa

Źródło: Własne / FOTO: astar.czest.pl