Remis Rakowa U17 na start CLJ

Raków Częstochowa : Podopieczni trenera Sebastiana Rybaka zremisowali na wyjeździe z Ruchem Chorzów 2:2 w 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Oba gole dla Czerwono-Niebieskich zdobył Mateusz Niedziałkowski. W pierwszej kolejce tegorocznego sezonu CLJ U17 Czerwono-Niebiescy rywalizowali z Ruchem Chorzów.   Po 45 minutach na prowadzeniu byli chorzowianie, którzy w 28. minucie objęli prowadzenie za sprawą […]

Podopieczni trenera Sebastiana Rybaka zremisowali na wyjeździe z Ruchem Chorzów 2:2 w 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Oba gole dla Czerwono-Niebieskich zdobył Mateusz Niedziałkowski.

W pierwszej kolejce tegorocznego sezonu CLJ U17 Czerwono-Niebiescy rywalizowali z Ruchem Chorzów.

Po 45 minutach na prowadzeniu byli chorzowianie, którzy w 28. minucie objęli prowadzenie za sprawą trafienia Igora Bujoczka. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli prowadzenie w 65. minucie, a na listę strzelców wpisał się Dominik Łosik. Zawodnicy Rakowa nie złożyli jednak broni, zdecydowanie atakowali i pokazali ogromną wolę walki, co szybko się opłaciło. Najpierw, w 75. minucie, kontaktowego gola zdobył Mateusz Niedziałkowski. Ten sam zawodnik cztery minuty później zdobył wyrównującą bramkę, ustalając tym samym wynik meczu.

W następnej kolejce Raków U17 zmierzy się KS Rozwojem Katowice. To spotkanie zaplanowano na sobotę, 22 sierpnia, na godzinę 11:00.

Ruch Chorzów U17 – Raków Częstochowa U17 2:2 (1:0)

Ruch Chorzów: Pietrzyk, Pytlarz (90′ Drabek), Wacławski, Talaga, Gabryś, Skała, Skudlik (80′ Rudzki), Mucha, Bębenek (55′ Łosik), Bujoczek (80′ Sekuła)

Raków Częstochowa: Muszyński – Orzechowski, Górecki, Sitek, Bąk, Dylikowski (81. Cnotalski), Waryś (46. Trzepizur), Kucharczyk (63. Rogula), Makarski (68. Krajewski), Sławuta, Niedziałkowski

Gole: Igor Bujoczek, Dominik Łosik – Mateusz Niedziałkowski (dwa)