Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego

Udostępnij :
hqdefault-2

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego We wtorek (1 września) uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego zainaugurowali nowy rok szkolny. W uroczystej inauguracji nauki wzięło udział blisko stu licealistów, w tym dwudziestu jeden pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją edukację w Liceum Ogólnokształcącym RKS Raków Częstochowa. W krótkiej akademii przygotowanej przez uczniów uczestniczyli także zaproszeni goście między innymi […]

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego

We wtorek (1 września) uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego zainaugurowali nowy rok szkolny.

W uroczystej inauguracji nauki wzięło udział blisko stu licealistów, w tym dwudziestu jeden pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją edukację w Liceum Ogólnokształcącym RKS Raków Częstochowa. W krótkiej akademii przygotowanej przez uczniów uczestniczyli także zaproszeni goście między innymi przedstawiciele miejskich instytucji oraz władze Rakowa Częstochowa.

– Jesteśmy w pełni przygotowani na rozpoczęcie nauki w nowym roku szkolnym. W budynku odbył się remont, odświeżyliśmy kilka pomieszczeń, w tym między innymi pokój nauczycielski. Mogę też zapewnić rodziców, że nasza szkoła jest gotowa pod względem zachowania wszelkich norm i wskazań, przekazanych przez sanepid, zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów, w czasie pandemii COVID-19 – zapewnia dyrektor SMS-u pan Maciej Strożek.

Źródło: YouTube / RKS Raków Częstochowa