Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Radomiakiem

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Wracamy do domu! W poniedziałek, 9 sierpnia o godzinie 10:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 4. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Radomiakiem Radom, który odbędzie się w niedzielę, 15 sierpnia o godzinie 15:00. Bilety będzie można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com oraz stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w […]

Raków Częstochowa :

Wracamy do domu! W poniedziałek, 9 sierpnia o godzinie 10:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 4. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Radomiakiem Radom, który odbędzie się w niedzielę, 15 sierpnia o godzinie 15:00.

Bilety będzie można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com oraz stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 i kasie biletowej przy Limanowskiego 83 w godzinach 16:00-20:00. 

 

Posiadacze karnetów otrzymają możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca w obrębie danej trybuny (z wyłączeniem sektora VIP). Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

 

Cennik biletów:

 

Trybuna kryta:

– normalny 45 zł

– ulgowy 35 zł

– dziecięcy 15 zł

 

 

Trybuna za bramką:

– normalny 30 zł

– ulgowy 25 zł

– dziecięcy 15 zł

 

 

Trybuna prosta:

– normalny 35 zł

– ulgowy 30 zł

– dziecięcy 15 zł

*Bilet dziecięcy obowiązuje do 13. roku życia.

 

W systemie sprzedaży każdy kibic będzie mógł wybrać bilet dla osoby zaszczepionej lub niezaszczepionej. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 prosimy o zaznaczenie tego faktu w systemie, dzięki czemu dostępnych będzie więcej miejsc na stadionie. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 sprzedaż biletów jest możliwa do zapełnienia 50% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione. 

 

Jednocześnie przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną. Zapewnij sobie możliwość obejrzenia wszystkich domowych meczów Rakowa w Częstochowie, klikając TUTAJ.

 

#wreszciewdomu

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa