REKLAMA
REKLAMA

Skra Częstochowa z nowym sponsorem głównym – firmą Hillwood Polska

Udostępnij :
271440846_4769566673137656_7305760423579799843_n-1024x724-1

Skra Częstochowa ogłosiła podpisanie umowy z nowym
sponsorem głównym – firmą Hillwood Polska

Hillwood to prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży nieruchomości komercyjnych. Na rynku funkcjonuje już od 30 lat i słynie z wielu imponujących inwestycji na terenie Ameryki Północnej i Europy. W Polsce firma Hillwood świadczy usługi od 2014 roku i specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości przestrzeni logistycznych i przemysłowych, zarówno w formule BTS (szytych na […]

Hillwood to prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży nieruchomości komercyjnych. Na rynku funkcjonuje już od 30 lat i słynie z wielu imponujących inwestycji na terenie Ameryki Północnej i Europy. W Polsce firma Hillwood świadczy usługi od 2014 roku i specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości przestrzeni logistycznych i przemysłowych, zarówno w formule BTS (szytych na miarę), jak i gotowych powierzchni magazynowych na wynajem. Hillwood inwestuje również w Częstochowie i okolicach.

Prezes Skry Częstochowa, Artur Szymczyk, nie ukrywa zadowolenia z faktu, że to właśnie Hillwood został nowym sponsorem głównym jego klubu: – To znak, że nasz klub – nasze działania dostrzegane są w przestrzeni ogólnopolskiej i że obrany przez nasz klub kierunek rozwoju jest słuszny. – mówi Artur Szymczyk.

Jak podkreśla koordynator Loży Biznesowej Skry Częstochowa, Marcin Kot, pozyskanie głównego partnera to szczególnie istotny krok w drodze do budowania silnej marki klubu: – Myślę, że to bardzo ważny moment w budowaniu strategii klubu. I to dla obu stron. – ocenia specjalista ds. sponsorów w Skrze Częstochowa – Każda nowa umowa to ważny moment dla naszego klubu, ale ten jest wyjątkowy. Firma Hillwood pojawi się na przodzie koszulek meczowych i będzie sponsorem głównym naszego klubu. Jestem przekonany, że z takim partnerem jak Hillwood nasz klub będzie rozwijał się jeszcze szybciej – z prawdziwym entuzjazmem w głosie dodaje Prezes Skry Częstochowa, Artur Szymczyk.

– Podczas realizacji projektów Hillwood bierze pod uwagę lokalne uwarunkowania i potrzeby. Naszą aktywność na częstochowskim rynku rozpoczęliśmy trzy lata temu projektem Hillwood Częstochowa Zachód w Kłobucku. Obecnie planujemy projekt w sercu miasta Częstochowy, co potwierdza nasz plan na długoterminowe zaangażowanie w tym regionie. Cieszymy się z możliwości wspierania ambitnej drużyny Skry Częstochowa. Podziwiamy determinację drużyny i wierzymy w szybki awans do PKO BP Ekstraklasy – mówi Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska.

Pozyskanie partnera, który cieszy się tak dużą renomą dowodzi, że Skra Częstochowa staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką, której wartość medialna i marketingowa idzie w górę: – Taka umowa to sukces całego klubu, zawodników i zawodniczek, sztabu, Akademii i oczywiście współpracowników. Na pewno umocni nas to w działaniach po lepsze jutro. – podkreśla Prezes Skry, Artur Szymczyk.

Należy podkreślić, że firma Hillwood otwiera się na klientów w Częstochowie. Deweloper planuje budowę Centrum Logistycznego Hillwood Częstochowa-Miasto w okolicach Alei Wojska Polskiego. Hillwood współfinansuje budowę nowego połączenia drogowego – odcinka ul. Jaskrowskiej, komunikującego ul. Warszawską z aleją Wojska Polskiego. Droga posłuży obsłudze komunikacyjnej przyszłego centrum logistycznego firmy Hillwood, ale będzie też dostępna dla wszystkich kierujących, usprawniając poruszanie się po tym rejonie miasta.

Odnosi się do tego Specjalista ds. sponsorów w Skrze Częstochowa, Marcin Kot: – Akurat w tym przypadku wyszło tak, że chyba spotkaliśmy się w idealnym momencie. My całą jesień graliśmy bez sponsora głównego, a Hillwood – jak wiadomo – mocno zaakcentuje swoją obecność w Częstochowie w najbliższym czasie. Szybko doszliśmy do porozumienia. Hillwood będzie wspierać klub z miasta, z którym wiąże duże nadzieje biznesowe, a my zyskujemy wsparcie w postaci środków pieniężnych. Jednak mamy nadzieję, że w zamian będziemy dobrze promować markę Hillwood nie tylko w naszym mieście, ale i poprzez grę w Fortuna 1 lidze w całej Polsce. – podkreśla Marcin Kot.

– Nie jestem specjalistą od ekonomii czy gospodarki, ale budowy Hillwood wpłyną na miejsca pracy i rozwój infrastruktury towarzyszącej takim centrom logistycznym. Myślę, że Hillwood oznacza rozwój dla miasta, ale i dla nas. – podsumowuje Prezes Skry Częstochowa, Artur Szymczyk.

Informacje o Hillwood Hillwood to jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z ponad 30- letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej. Na świecie firma wybudowała ponad 20 mln mkw. powierzchni magazynowej, z czego ponad milion w Polsce. Na polskim rynku Hillwood obecny jest od 2014 roku, budując nowoczesne centra logistyczne i przemysłowe zarówno w formule BTS (szyte na miarę), jak i na wynajem. Firma zajmuje się również akwizycjami i zarządzaniem nieruchomościami. Swoją działalność Hillwood Polska prowadzi na głównych rynkach magazynowych, takich jak Warszawa, Polska Centralna, Wrocław oraz Górny Śląsk, inwestując także w nowych, perspektywicznych lokalizacjach, jak Częstochowa, Kutno czy Świebodzin.

Źródło: Materiały prasowe Skry Częstochowa

REKLAMA