-->

Skra Ladies w niedzielę rozpocznie sezon w 1 lidze!

Udostępnij :
MG_3740

Niedzielnym (15 sierpnia) spotkaniem z Resovią Rzeszów w Częstochowie Skra Ladies Częstochowa rozpocznie zmagania w 1 lidze kobiet! Skra Ladies w tym okienku transferowym pozyskała aż 5 nowych zawodniczek. Są to Oliwia Pająk, Aleksandra Kaim, Iwona Dannheisig, Karolina Szulc (bramkarka) i Lidia Grzonka. Terminarz i wyniki 1 ligi kobiet w serwisie astar.czest.pl Ta ostatnia zawodniczka […]

Niedzielnym (15 sierpnia) spotkaniem z Resovią Rzeszów w Częstochowie Skra Ladies Częstochowa rozpocznie zmagania w 1 lidze kobiet!

Skra Ladies w tym okienku transferowym pozyskała aż 5 nowych zawodniczek. Są to Oliwia Pająk, Aleksandra Kaim, Iwona Dannheisig, Karolina Szulc (bramkarka) i Lidia Grzonka.

Terminarz i wyniki 1 ligi kobiet w serwisie astar.czest.pl

Ta ostatnia zawodniczka przyszła do Skry z Mistrza Polski – Czarnych Sosnowiec. Młoda i utalentowana dwudziestolatka jest wychowanką SWD Wodzisław Śląski gdzie spędziła zdecydowaną większość swej kariery piłkarskiej. Prezentując równą, stabilną i co najważniejsze wysoką formę przyczyniła się w znacznej mierze do awansu swojego macierzystego klubu do I ligi.

Świetna postawa Lidki nie umknęła uwadze klubów z ekstraligi. Największą determinację w chęci jej pozyskania przejawiali włodarze Czarnych Sosnowiec. I ostatecznie nowa zawodniczka Skra Ladies w zeszłym sezonie trafiła właśnie do drużyny wielokrotnego Mistrza Polski. A już w czerwcu w barwach Czarnych świętowała Mistrzostwo Polski

Terminarz i wyniki 1 ligi kobiet w serwisie astar.czest.pl

Pierwszą trenerką Skra Ladies Częstochowa pozostaje niezmiennie Marta Mika, która rolę opiekunki Skrzatek będzie dzieliła z asystenturą w seniorskiej reprezentacji Polski u boku Niny Patalon.

Asystentem i zarazem II trenerem w sztabie Skry w miejsce ustępującego Patryka Mrugacza (obejmie stanowisko koordynatora i trenera w Akademii Skdy) będzie Krystian Kotarski znany w częstochowskim środowisku piłkarskim z wieloletnich występów w drużynach z naszego okręgu. Reprezentował na boisku m.in. takie kluby jak: Błękitni Aniołów, Stradom Częstochowa, Ajaks Częstochowa czy Grom Cykarzew.

Trenerem bramkarek jest Piotr Wacławczyk.

Terminarz i wyniki 1 ligi kobiet w serwisie astar.czest.pl

Zawodniczkom Skry, sztabowi trenerskiemu życzymy powodzenia w rozgrywkach 1 ligi!

Źródło: własne / ks-skra.pl

REKLAMA